TOP VIDEOS
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα: 0-3 (highlights)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα 0-3: Λεβαντόφκσι μοιράζει ξανά, Φερμίν σκοράρει! (video)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα: Αποθεώθηκε για την… κλωτσιά στον Φέλιξ ο Σάβιτς! (video)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα 0-2: Έπιασε… 13άρι ο Λεβαντόφσκι (video)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα: Αποβολή για Τσάβι (video)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα 0-1: Πλήγωσε ξανά την… πρώην ο Ζοάο Φέλιξ (video)
video
Κάδιθ-Ατλέτικο Μαδρίτης: 2-0 (highlights)
video
Κάντιθ-Ατλέτικο Μαδρίτης 2-0: “Πυροβολεί” για δεύτερη φορά ο Χουάνμι (video)
video
Κάντιθ-Ατλέτικο Μαδρίτης 1-0: “Ανοίγει” το σκορ ο Χουάνμι (video)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μπέτις: 2-1 (Highlights)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις 2-1: Μειώνουν οι Σεβιγιάνοι με αριστοτεχνικό σουτ του Καρβάλιο (video)
video
Αλμερία-Ατλέτικο Μαδρίτης: 2-2 (highlights)
Atletico Madrid - Ποδόσφαιρο

Atletico Madrid - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα 0-3: “Γκρέμισε” το Μετροπολιτάνο (highlights)
Μετά από 434 ημέρες η Ατλέτικο Μαδρίτης ηττήθηκε ξανά εντός έδρας, μετά από 25 ματς, πάλι από την Μπαρτσελόνα. Φανταστικό δεύτερο ημίχρονο από την ομάδα του Τσάβι που νίκησε άνετα 3-0 στην Μαδρίτη.
Ατλέτικο Μαδρ. – Μπέτις 2-1: Ο Σιμεόνε δεν χάνει από την Μπέτις (Ηighlights)
Ο Σιμεόνε δεν έχει χάσει ποτέ από την Μπέτις ως γηπεδούχος. Η Ατλέτικο θα μπορούσε να έχει καθαρίσει το παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο αλλά ήταν άστοχη. Το ματς έγινε ντέρμπι αλλά οι ροχιμπλάνκος νίκησαν 2-1 την Μπέτις.
video
Αλμερία – Ατλέτικο Μαδρίτης 2-2: Φρένο από την ουραγό (highlights)
Ο 19χρονος Λούκα Ρομέρο πέτυχε μαζεμένα τα δύο πρώτα του γκολ με την φανέλα της Αλμερία και βοήθησε την νέα του ομάδα να πάρει έναν πολύ σημαντικό βαθμό. Ο Αργεντινός που έχει αλλάξει τέσσερις ομάδες είναι μεταγραφή χειμώνα