Μαν. Γιουνάιτεντ – Έβερτον 2-0: Ξανά με πέναλτι, ευστοχεί ο Ράσφορντ (video)
Μαν. Γιουνάιτεντ – Έβερτον 1-0: Με πέναλτι ο Μπρούνο Φερνάντες (video)
Μαν.Σίτι – Μαν. Γιουνάιτεντ: 3-1 (Highlights)
Μαν. Σίτι – Μαν. Γιουνάιτεντ 3-1: Το «κερασάκι» στην τούρτα ο Χάαλαντ (video)
Μαν. Σίτι – Μαν. Γιουνάιτεντ 2-1: Ανατροπή με Φόντεν (video)
video
Μαν. Σίτι – Μαν. Γιουνάιτεντ 1-1: ΓKOΛΑΡΑ ο Φόντεν (video)
video
Μαν. Σίτι – Μαν. Γιουνάιτεντ: Η χαμένη ευκαιρία της χρονιάς με τον Χάαλαντ (video)
video
Μαν. Σίτι – Μαν. Γιουνάιτεντ 0-1: «Κεραυνός» του Ράσφορντ (video)
video
Σερ Τζιμ Ράτκλιφ: «Πρώτος στόχος η επέκταση γηπέδου, δεν μπήκα στη Γιουνάιτεντ για να βγάλω χρήματα» (video)
video
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ 1-2 (highlights)
video
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ 1-2: Buzzer beater από τον Ιγουόμπι (video)
Manchester United - Ποδόσφαιρο

Manchester United - Ποδοσφαιρο -

video
Μαν. Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ 4-3: Επέστρεψε δύο φορές από την «κόλαση» και πήρε την πρόκριση (vids + highlights)
Ο θρύλος του συγκεκριμένου ζευγαριού γεννήθηκε από τέτοια παιχνίδια. Η ματσάρα στο «θέατρο των ονείρων» είχε μεγάλο νικητή τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ χάρις σε γκολ του Ντιαλό στο 119'.
video
Μαν. Γιουνάιτεντ – Έβερτον 2-0: «Υπόθεση» ενός ημιχρόνου και Γκαρνάτσο (highlights)
Επιστροφή στις νίκες για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, η ομάδα του Τεν Χαχ «καθάρισε» την νίκη κόντρα στην Έβερτον (2-0) με δύο πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο. Μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα ο Γκαρνάτσο, ο Αργεντινός ήταν εκείνος που κέρδισε και τις δύο παραβάσεις.
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Μότα ο εκλεκτός;
Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ αναμένεται να απολύσει τον Έρικ Τεν Χαγκ το καλοκαίρι και έχει αρχίσει να διερευνά εσωτερικά την ιδέα της πρόσληψης του προπονητή της Μπολόνια Τιάγκο Μότα.