Novasports1HD
Novasports1HD
09:00
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Προοδευτική - Εθνικός (1997/98)
09:30
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Παναθηναϊκός - Παναχαϊκή (1997/98)
10:00
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Βέροια - Απόλλων (1996/97)
10:30
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Παναιτωλικός - Ολυμπιακός (2014/15)
11:00
ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΑΓΓΛΙΑΣ
Μπέρνλι - Μάντσεστερ Σίτι (Μ)
13:00
GAME HISTORY
ΑΕΛ - Αρης
14:00
GAME HISTORY
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ
15:00
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
New York Red Bulls - Toronto (M)
17:00
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Παναθηναϊκός - Παναχαϊκή (1997/98)
17:30
NOVASPORTS CLASSIC ZONE
Παναιτωλικός - Ολυμπιακός (2014/15)
18:00
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ηρακλής: Σεζόν 1983/84
19:00
Η ΛΙΛΑ ΠΑΕΙ ΤΟΚΙΟ
Πολυχρόνης Τζωρτζάκης (M)
19:30
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ DTM
Προεπισκόπηση 2021 (M)
20:00
NOVASPORTS EXCLUSIVE
Χαβιέ Ούμπιντες
21:30
ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΕΛΙΚΟΙ
Βίρτους Μπολόνια - Αρμάνι Μιλάνο (Μ)
23:45
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ DTM
Προεπισκόπηση 2021 (M)
00:15
NATIONS LEAGUE ΒΟΛΕΪ 2021 ΑΝΔΡΩΝ
Βραζιλία - Σλοβενία (Μ)
02:15
Novasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00
Novasports1HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
Novasports2HD
Novasports2HD
10:00
LEGEND STORIES SEASON 2
ΠΑΟΚ: Η Χρυσή Δεκαετία
11:15
LEGEND STORIES SEASON 2
Πόλο: ΝΟΒ - 'Το έπος του 1997'
12:00
ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Μονακό - Παρί Σεν Ζερμέν (Μ)
14:00
ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Φίτεσε - Φέγενορντ (M)
16:00
ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Μαρσέιγ - Ναντ (Μ)
18:00
ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Αγιαξ - Τσβόλε (M)
20:00
FASTZONE
Επεισόδιο 9
20:30
ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
Nations League βόλεϊ 2021 Ανδρών (Z)
22:30
ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ανασκόπηση 2020/21 (M)
23:30
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
00:00
LEGEND STORIES SEASON 2
ΠΑΟΚ: Η Χρυσή Δεκαετία
01:15
LEGEND STORIES SEASON 2
Πόλο: ΝΟΒ - 'Το έπος του 1997'
02:00
Novasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
06:00
Novasports2HD
Στιγμές από τον κόσμο των σπορ
Novasports3HD
Novasports3HD
12:00
EUROCUP
Γκραν Κανάρια - Μπούρσασπορ (M)
13:45
EUROLEAGUE
Βαλένθια - Αρμάνι Μιλάνο (M)
16:00
EUROCUP
Τσεντεβίτα Ολίμπια - Τρέντο (Μ)
17:45
NATIONS LEAGUE ΒΟΛΕΪ 2021 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΗΠΑ - Τουρκία (Μ)
19:45
NATIONS LEAGUE ΒΟΛΕΪ 2021 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κίνα - Ιταλία (Μ)
20:00
EUROLEAGUE
Μπάγερν Μονάχου - Ερυθρός Αστέρας (M)
22:00
RACING ON THE EDGE
Στιγμιότυπα SailGP Series, Επεισόδιο 3
22:30
RACING ON THE EDGE
Στιγμιότυπα SailGP Series, Επεισόδιο 4
23:00
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ
Γύρος της Ουγγαρίας 2021 (Μ)
00:00
ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΕΛΙΚΟΙ
Βίρτους Μπολόνια - Αρμάνι Μιλάνο (M)
02:00
Novasports3HD
Ξανά κοντά σας στις 12:00
06:00
Novasports3HD
Ξανά κοντά σας στις 12:00
Novasports4HD
Novasports4HD
12:00
ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
Προημιτελικός Ανδρών: Κουέρι-Ναδάλ (Μ)
14:30
ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON
Τελικός 2000: Σάμπρας - Ράφτερ
18:00
ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON
Τελικός 2001: Ενίν - Β. Γουίλιαμς
19:30
ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ WIMBLEDON
Τζον Μάκενρο
20:30
ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON
Τελικός 2001: Ιβανίσεβιτς - Ράφτερ
00:00
Novasports4HD
Ξανά κοντά σας στις 12:00
06:00
Novasports4HD
Ξανά κοντά σας στις 12:00
Novasports5HD
Novasports5HD
12:00
CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Σουόνσι - Γουότφορντ (M)
14:00
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ηρακλής: Σεζόν 1983/84
15:00
ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Σοσό - Αμιάν (M)
17:00
CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Μπάρνσλεϊ - Σουόνσι (M)
19:00
CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Σουόνσι - Γουότφορντ (M)
21:00
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ηρακλής: Σεζόν 1983/84
22:00
ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Σοσό - Αμιάν (M)
00:00
Novasports5HD
Ξανά κοντά σας στις 12:00
06:00
Novasports5HD
Ξανά κοντά σας στις 12:00
Novasports24HD
Novasports24HD
22:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
06:00
Novasports24HD
24ωρη αθλητική ενημέρωση σε HD!
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD
08:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
6ο ετάπ
08:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
5ο ετάπ
09:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Hall Of Fame Ατλάντα 1996
09:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Hall Of Fame Ατλάντα 1996
10:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
6ο ετάπ
10:30
VOLVO OCEAN RACE
Ιστιοπλοϊα
11:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
4ο ετάπ
11:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
5ο ετάπ
12:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Τελικοί, Γιορκ
12:30
ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός γυναικών
14:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
3ο ετάπ
15:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
6ο ετάπ
15:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
4ο ετάπ
16:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
5ο ετάπ
17:30
FIM Endurance World Championship
Μαλαισία
17:30
ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός γυναικών
19:30
FORMULA E: ΙΤΑΛΙΑ
Ανασκόπηση, Ρώμη
19:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
Αθλητική εκπομπή
20:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ
1ο ετάπ
20:30
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Ανασκόπηση
21:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
Αθλητική εκπομπή
21:30
ΙΠΠΑΣΙΑ: FEI WORLD CUP: ΓΑΛΛΙΑ
Γαλλία
22:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
6ο ετάπ
22:30
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Ανασκόπηση
23:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Τελικοί, Γιορκ
23:30
ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ
Μηχανοκίνητα σπορ
00:00
FORMULA E
Μηχανοκίνητα σπορ
01:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
6ο ετάπ
01:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ
1ο ετάπ
02:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Τελικοί, Γιορκ
02:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Τελικοί, Γιορκ
04:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
8ο ετάπ
04:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ
1ο ετάπ
05:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
13ο ετάπ
05:30
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας
5ο ετάπ
06:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: MASTERS IN LONDON
Ημιτελικοί
06:00
ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός διπλού γυναικών
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD
07:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
5ο ετάπ
08:00
Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
Ιταλία
08:00
ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός γυναικών
09:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Ελβετία
09:30
ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ: ΓΑΛΛΙΑ
Λε Μαν
10:00
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
Αυστρία
10:30
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Αγώνας
11:00
Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία
Σκοτία
11:30
FORMULA E: ΙΤΑΛΙΑ
Ανασκόπηση, Ρώμη
12:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Hall Of Fame Ατλάντα 1996
13:05
Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
Ιταλία
13:30
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας
Ανασκόπηση
14:00
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Ελβετία
14:30
ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Ολυμπιακό
15:00
ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Σύνθετο
15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Διάφορα σπορ
15:30
ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός γυναικών
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Διάφορα σπορ
17:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Ελβετία
17:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
4ο ετάπ
18:00
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
Αυστρία
18:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
5ο ετάπ
19:00
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
Αυστρία
19:30
ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ: ΓΑΛΛΙΑ
Λε Μαν
20:00
Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία
Σκοτία
20:30
ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός γυναικών
21:55
ΝΕΑ
Ειδήσεις
22:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Ποδόσφαιρο
22:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Hall Of Fame Ατλάντα 1996
23:00
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Ελβετία
23:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
Αθλητική εκπομπή
23:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
4ο ετάπ
00:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES: ΒΕΛΓΙΟ
5ο ετάπ
00:30
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
Αυστρία
01:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Διάφορα σπορ
01:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: MASTERS
Τελικός
02:00
FORMULA E
Μηχανοκίνητα σπορ
02:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ
1ο ετάπ
02:55
ΝΕΑ
Ειδήσεις
03:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Ποδόσφαιρο
04:00
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Ελβετία
04:00
ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ
Τελικός διπλού γυναικών
05:30
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
Αυστρία
06:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ
1ο ετάπ
06:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Ελβετία