Λιχτενστάιν-Λουξεμβούργο: 0-1 (highlights)
Λιχτενστάιν-Λουξεμβούργο: Απίθανο σκηνικό ανάμεσα σε Μπούχελ και Ροντρίγκες (video)
Λουξεμβούργο – Βοσνία : 4-1 (highlights)
Λουξεμβούργο – Σλοβακία 0-1 (highlights)
Luxembourg - Ποδόσφαιρο

Luxembourg - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Ισλανδία – Λουξεμβούργο 1-1: Βαθμός χρυσάφι με Ροντρίγκες (highlights)
Η Ισλανδία θα μπορούσε να πετύχει περισσότερα από ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο όπου έχασε ευκαιρίες. Το γκολ που χώρισε τις δύο ομάδες σημείωσε ο Όσκαρσον στο 23ο λεπτό (1-0), αλλά φάνηκε πως δεν ήταν αρκετό. Το Λουξεμβούργο
video
10ος ΟΜΙΛΟΣ : Ιστορικός Ροντρίγκες, πρώτη νίκη για το Λουξεμβούργο (hls)
Ανώτερο και πιο επικίνδυνο το Λουξεμβούργο πήρε την πρώτη νικη του στον δέκατο όμιλο. Επικράτησε 2-0 του Λίχτενσταϊν. Γκολ και ασίστ από τον Ροντρίγκες που έφτασε στην κορυφή της λίστας των σκόρερς στην ιστορία της χώρας τον Λέον Μαρτ.
video
Τουρκία – Λουξεμβούργο 3-3 : Ποδοσφαιρικό.. Ιμάμ Μπαϊλντί (hls)
Τουρκία και Λουξεμβούργο έπειτα από ένα... αλλόκοτο ματς αναδείχθηκαν ισόπαλοι με το βολικό (;;) για τους γηπεδούχους 3-3 για τον 1ο όμιλο της 3ης λίγκας. Τα γκολ των γηπεδούχων οι Ουντέρ (16' πεν), Σαβό (αυτογκολ 39') και Γιουκσέκ (87' και των γηπεδούχων οι Μάρτινς 8', Σινάνι 37' και Ροντρίγκες
video
Λιθουανία-Λουξεμβούργο 0-2: Νίκη χωρίς να “ιδρώσει” (hls)
Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Σινάνι που πέτυχε και τα δύο γκολ, το Λουξεμβούργο επιβλήθηκε 2-0 της Λιθουανίας στο Βίλνιους και ξεκίνησε με ιδανικό τρόπο τις υποχρεώσεις του στον 1ο όμιλο της 3ης κατηγορίας στο Nations League.