Φούλαμ – Τότεναμ: 3-0 (Highlights)
video
Φούλαμ – Τότεναμ 3-0: Πάρτι στο «Κρέιβεν Κότατζ» (video)
video
Φούλαμ – Τότεναμ 2-0: Δυνατό ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο με τον Λούκιτς (video)
video
Φούλαμ – Τότεναμ 1-0: Υπέροχο τελείωμα από τον Μουνίς (video)
video
Γουλβς-Φούλαμ: 2-1 (highlights)
video
Γουλβς-Φούλαμ 2-0: “Καθαρίζουν” το ματς οι γηπεδούχοι (video)
video
Φούλαμ – Μπράιτον: 3-0 (highlights)
video
Φούλαμ – Μπράιτον 2-0: Με κεφαλιά ο Μουνίθ (video)
video
Φούλαμ – Μπράιτον 1-0: Ανοίγει το σκορ ο Γουίλσον (video)
video
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ 1-2 (highlights)
video
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ 1-2: Buzzer beater από τον Ιγουόμπι (video)
Fulham - Ποδόσφαιρο

Fulham - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Αναζητώντας τα όρια της υπέρβασης…
Ματς για γκολ στο Λούτον, το Ντέρμπι το Άρνεμ αλλά και τα πλέι-άουτ της Ελληνικής Σούπερ Λίγκα όπου όλοι οι φιλοξενούμενοι καλούνται να ψάξουν το κάτι παραπάνω για την επίβίωσή τους
video
Φούλαμ – Μπράιτον 3-0: Με οδηγό τον Γουίλσον (highlights)
Συνεχίζει τις εξαιρετικές εμφανίσεις της η Φούλαμ στα τελευταία παιχνίδια της και μετά την Γιουνάιτεντ, νικά και μάλιστα εύκολα την Μπράιτον με 3-0. Απόλυτως πρωταγωνιστής ήταν ο Γουίλσον ο οποίος άνοιξε το σκορ στο 22ο λεπτό
video
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ 1-2: Έγραψε ιστορία ο Μάρκο Σίλβα! (highlights)
Μετά από 21 ολόκληρα χρόνια, η Φούλαμ έφυγε με τους τρεις βαθμούς της νίκης από το "Ολντ Τράφορντ" σε ένα πολύ όμορφο παιχνίδι με πολλές συγκινήσεις και την ομάδα του Μάρκο Σίλβα να κερδίζει για πρώτη φορά εφέτος εκτός έδρας.
Κύπελλο Αγγλίας: Εύκολη πρόκριση η Φούλαμ, θα χρειαστεί επαναληπτικό η Γουλβς
Η Φούλαμ, όπως αναμενόταν, εξασφάλισε την πρόκριση της στον 4ο γύρο του Κυπέλλου Αγγλίας, μετά τη νίκη της 1-0 επί της Ρόδεραμ, ενώ μετά το μεταξύ τους 1-1, Μπρέντφορντ και Γουλβς θα λύσουν οριστικά τις διαφορές τους σε δεύτερο ματς στο "Molineux".