Match Center
video
Άγιαξ – Εξέλσιορ 2-2 : Όταν το θράσος επιβραβεύει… (highlights)
Ισόπαλο 2-2 έληξε το παιχνίδι του Άγιαξ με την Εξέλσιορ στο Άμστερνταμ. Ένα αποτέλεσμα δίκαιο, βάσει των συνθηκών! Οι Ρενς (27'), Άκπομ (88') τα γκολ των γηπεδούχων και οι Μπαας (37' πεν.), Λάμπρου (52') τα γκολ για την ομάδα του Ρότερνταμ
video
Πρώτος ο Κέιν, ένατος ο Παυλίδης!
Ένα ακόμα γκολ σημειώσε ο Χάρι Κέι, φτάνοντας τα 33 και τους 66 βαθμούς, εξακολουθώντας πρώτος σε απόσταση στην κατάταξη για το «χρυσό παπούτσι».
Novasports: Yπερθέαμα με τα ντέρμπι Άρης – Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, Άρσεναλ – Τσέλσι, Έβερτον – Λίβερπουλ, Τότεναμ – Άρσεναλ, Coppa Italia με Λάτσιο – Γιουβέντους & Αταλάντα – Φιορεντίνα!
Περισσότερους από 60 LIVE συναρπαστικούς αγώνες από 23 έως 29 Απριλίου θα απολαύσουν οι συνδρομητές στο Novasports
video
Άγιαξ – Τβέντε 2-1: “Ευρωπαϊκή” ανατροπή ο “Αίαντας” (highlights)
Ματς για γερά νεύρα έγινε στην Γιόχαν Κρόιφ Αρένα του Άμστερνταμ, με τον Άγιαξ τελικά να κερδίζει το παιχνίδι με 2-1 και μάλιστα με ανατροπή. Στο ημίχρονο της αναμέτρησης ο κόσμος του Άγιαξ σήκωσε δεκάδες πανό με τα οποία
video
Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ 0-1 : Κράτησε το πρεστίζ και την αίγλη των “αστεριών” (highlights)
Με γκολ του Σλοβάκου Χάντσκο από το 18ο λεπτό η Φέγενορντ νίκησε στο Σιτάρντ με 1-0 διατηρώντας με ασφάλεια τη 2η θέση που οδηγεί στο Τσάμπιονς λιγκ. Ο Σιόβας στο 60' μοιραίος παίκτης της Φορτούνα!
video
Αϊντχόφεν – Φίτεσε 6-0 : Με την ποδοσφαιρική γοητεία του αυτονόητου! (highlights)
Άνετα, όπως επιτάσσει η αξία και η ποιοτική της ανωτερότητα, επικράτησε η Αιντχόφεν στο "Φίλιπς Στάντιον" με σκορ 6-0 κόντρα ουραγό Φίτεσε. Δύο γκολ πέτυχε ο αρχηγός Ντε Γιογκ περνώντας στην κορυφή των σκόρερ με 26 γκολ έναντι 25 του Παυλίδη!