Match Center
Αγωνιστικές
Αγωνιστική 1
12/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
20:30 - 1 : 0 2 : 1
21:00 - 0 : 0 0 : 0
13/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:00 - 0 : 1 2 : 1
18:00 - 0 : 0 2 : 0
18:00 - - -
18:00 - 2 : 0 2 : 1
18:00 Ararat Armenia - 1 : 0 1 : 1
18:30 - 1 : 0 2 : 1
18:30 - 0 : 1 0 : 1
19:00 - 0 : 0 0 : 0
19:00 - 2 : 1 2 : 2
19:00 - 1 : 0 2 : 2
20:00 - 0 : 1 1 : 1
20:00 - 0 : 2 1 : 4
20:00 - 1 : 0 2 : 0
20:00 - 1 : 0 2 : 2
20:00 - 1 : 1 2 : 1
20:00 - 0 : 3 0 : 5
20:00 - 2 : 1 2 : 2
20:30 - 1 : 0 2 : 2
20:30 - 2 : 1 2 : 1
20:30 - 0 : 1 1 : 1
21:00 - 0 : 0 1 : 0
21:00 - 1 : 1 1 : 2
21:00 - 0 : 0 0 : 0
21:00 - 0 : 0 1 : 1
21:00 - 0 : 0 2 : 0
21:30 - 0 : 0 1 : 0
21:30 - Dinamo Minsk 0 : 1 2 : 2
21:45 - 1 : 0 1 : 1
21:45 - 0 : 0 3 : 1
22:00 - 0 : 1 1 : 1
18/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
20:30 - - -
20/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
18:00 - 1 : 0 1 : 2
18:00 - 1 : 1 2 : 3
18:00 - - -
18:30 - 0 : 2 0 : 3
18:30 - 1 : 0 4 : 1
18:30 - - -
19:00 - 0 : 0 0 : 1
19:00 - 0 : 0 0 : 0
19:45 - 1 : 2 1 : 2
20:00 Dinamo Minsk - 0 : 1 1 : 2
20:00 - 1 : 0 1 : 0
20:00 - 1 : 0 2 : 0
20:00 - 0 : 1 1 : 2
21:00 - 1 : 0 1 : 1
21:00 - 0 : 0 0 : 2
21:00 - Ararat Armenia - -
21:00 - 0 : 1 0 : 2
21:00 - 0 : 0 1 : 1
21:30 - 0 : 2 1 : 6
21:30 - - -
21:45 - 1 : 0 1 : 1
21:45 - 1 : 1 3 : 1
21:45 - - -
21:45 - 1 : 0 1 : 0
21:45 - 0 : 0 1 : 0
21:45 - 0 : 0 1 : 0
21:45 - 1 : 1 2 : 3
22:00 - 0 : 0 1 : 0
22:00 - - -
22:00 - 0 : 0 0 : 0
Αγωνιστική 2
25/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
18:00 - 0 : 0 0 : 1
21:00 - 0 : 1 1 : 1
21:00 - Dinamo Tbilisi 0 : 0 2 : 1
21:45 - 0 : 1 0 : 3
21:45 Ballkani - 2 : 0 3 : 0
26/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
18:00 - 1 : 0 1 : 0
19:00 - 0 : 1 0 : 2
19:45 Midtjylland - 1 : 0 2 : 0
20:30 - Steaua Bucuresti 0 : 1 0 : 1
21:00 Fenerbahce - 2 : 0 5 : 0
21:00 - - -
21:00 - 0 : 0 2 : 0
27/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
18:00 - Legia Warszawa 1 : 0 2 : 2
18:00 Ararat Armenia - Άρης 1 : 1 1 : 1
18:00 - 0 : 0 0 : 1
18:00 Hibernian - - -
18:00 - Hibernian 1 : 0 2 : 1
19:00 Bodo / Glimt - 1 : 0 3 : 0
19:00 - Omonia Nicosia 1 : 1 2 : 3
20:00 Viktoria Plzen - 0 : 0 0 : 0
20:00 CSKA Sofia - 0 : 0 0 : 2
20:00 - 1 : 1 1 : 2
20:00 - Spartak Trnava 0 : 1 1 : 1
20:00 ΑΠΟΕΛ - 1 : 0 2 : 1
20:00 Ferencvaros - 2 : 0 4 : 0
20:00 - 1 : 0 1 : 2
20:00 - 0 : 0 2 : 1
20:00 - 0 : 0 2 : 0
20:00 - 0 : 2 1 : 4
20:30 ΠΑΟΚ - Beitar Jerusalem 0 : 0 0 : 0
20:30 - 1 : 0 1 : 1
20:30 Maccabi Tel Aviv - 1 : 0 3 : 0
20:30 - 2 : 2 3 : 2
20:30 - 0 : 0 2 : 1
20:30 Basel - 1 : 0 1 : 3
20:30 - 1 : 0 1 : 1
21:00 Enschede - 0 : 0 1 : 0
21:00 Club Brugge - 1 : 0 3 : 0
21:00 - Guimaraes 1 : 2 3 : 4
21:00 - 0 : 3 2 : 3
21:00 - 0 : 0 1 : 0
21:00 Hapoel Be'er Sheva - 1 : 0 1 : 0
21:00 Besiktas - 2 : 0 3 : 1
21:00 Gent - 1 : 0 5 : 1
21:00 - Rijeka 0 : 1 0 : 1
21:00 - 3 : 1 3 : 1
21:00 - 1 : 0 2 : 1
21:30 Lech Poznan - 3 : 0 3 : 1
21:30 - 0 : 0 1 : 0
21:45 - 0 : 2 2 : 5
21:45 - 0 : 1 2 : 1
22:00 - Levski Sofia 0 : 1 0 : 2
22:00 - Rosenborg 1 : 2 2 : 2
22:00 - 1 : 0 2 : 0
22:00 - Baku 2 : 1 2 : 2
01/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
18:00 - 4 : 0 7 : 0
20:30 - Fenerbahce 0 : 0 0 : 4
20:30 - 0 : 0 0 : 0
21:00 - 1 : 1 3 : 2
21:45 - 2 : 0 4 : 1
22:00 - 2 : 2 3 : 4
02/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
20:00 - 0 : 0 1 : 1
20:30 - 1 : 0 2 : 1
03/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:00 - Basel 1 : 2 1 : 2
18:00 - - -
18:00 - 0 : 0 2 : 1
18:30 Spartak Trnava - 3 : 0 4 : 1
19:00 - Lech Poznan 0 : 1 1 : 2
19:00 - 1 : 0 2 : 3
19:00 Dinamo Tbilisi - 0 : 1 0 : 1
19:00 - 0 : 0 2 : 1
19:00 - 2 : 1 3 : 3
19:00 - 0 : 1 3 : 2
19:00 - Hapoel Be'er Sheva 0 : 0 1 : 1
19:00 - 1 : 0 1 : 2
19:45 - 0 : 1 1 : 2
20:00 - CSKA Sofia 1 : 0 4 : 0
20:00 - Maccabi Tel Aviv 0 : 0 0 : 2
20:00 Omonia Nicosia - 3 : 0 4 : 1
20:00 Baku - 1 : 0 2 : 0
20:00 Rosenborg - - -
20:00 Levski Sofia - 0 : 0 1 : 0
20:00 - 1 : 0 3 : 1
20:00 - - -
20:05 - Bodo / Glimt 1 : 2 2 : 4
20:30 Beitar Jerusalem - ΠΑΟΚ 1 : 2 1 : 4
20:30 - Midtjylland - -
21:00 - Enschede - -
21:00 - Viktoria Plzen 0 : 0 1 : 2
21:00 - 1 : 0 2 : 1
21:00 - Club Brugge 1 : 0 1 : 0
21:00 - ΑΠΟΕΛ 1 : 1 1 : 2
21:00 - Besiktas 0 : 0 0 : 2
21:00 - Gent 0 : 1 2 : 5
21:15 Άρης - Ararat Armenia 0 : 0 1 : 0
21:15 Rijeka - 3 : 1 6 : 1
21:15 Hibernian - 3 : 0 6 : 1
21:30 Steaua Bucuresti - 1 : 0 3 : 2
21:30 - 0 : 0 1 : 2
21:30 - Ballkani 0 : 2 1 : 4
21:30 - - -
21:45 - 1 : 1 1 : 1
21:45 - 1 : 1 2 : 2
21:45 - - -
22:00 Legia Warszawa - 2 : 0 3 : 2
22:00 - Ferencvaros 0 : 1 0 : 2
22:00 - - -
22:15 Guimaraes - - -
Αγωνιστική 3
09/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
20:00 - Maccabi Tel Aviv 0 : 0 1 : 1
21:00 Gent - 4 : 0 5 : 0
10/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:00 - 0 : 0 1 : 0
18:00 - 2 : 0 3 : 1
19:00 - Partizan 0 : 0 2 : 0
19:00 Bodo / Glimt - 2 : 0 3 : 0
20:00 - 1 : 0 1 : 2
20:00 - 0 : 0 1 : 1
20:00 - Alkmaar 0 : 0 0 : 1
20:00 Omonia Nicosia - Midtjylland 1 : 0 1 : 0
20:00 Viktoria Plzen - 2 : 0 4 : 0
20:00 Legia Warszawa - 0 : 1 1 : 2
20:00 Rosenborg - Hearts 2 : 0 2 : 1
20:00 - ΑΠΟΕΛ 0 : 1 0 : 2
20:00 Besiktas - Baku - -
20:00 Baku - Besiktas 0 : 2 1 : 3
20:30 Hapoel Be'er Sheva - Levski Sofia 0 : 0 0 : 0
20:30 - Ferencvaros 0 : 1 1 : 6
20:30 - 0 : 0 3 : 0
21:00 Αροούκα - 1 : 0 2 : 1
21:00 - 2 : 0 5 : 1
21:00 Club Brugge - 4 : 0 5 : 1
21:00 Lech Poznan - Spartak Trnava 0 : 0 2 : 1
21:00 Fenerbahce - 0 : 0 3 : 1
21:00 Enschede - 1 : 0 2 : 0
21:00 - Rijeka 1 : 1 1 : 3
21:00 - 0 : 0 1 : 0
21:15 Άρης - Dynamo Kyiv 0 : 0 1 : 0
21:30 Hibernian - 0 : 0 3 : 1
21:30 Steaua Bucuresti - Nordsjalland 0 : 0 0 : 0
21:45 Ballkani - 0 : 0 2 : 0
22:00 Hajduk Split - ΠΑΟΚ 0 : 0 0 : 0
22:00 Rapid Wien - 0 : 0 0 : 0
16/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:00 - 0 : 2 0 : 2
17/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:00 - 0 : 0 0 : 1
19:00 - Gent 0 : 0 2 : 1
19:00 - Bodo / Glimt 0 : 1 0 : 3
19:00 - Ballkani 0 : 0 1 : 3
20:00 - Αροούκα 3 : 0 3 : 1
20:00 Maccabi Tel Aviv - 0 : 0 1 : 0
20:00 Dynamo Kyiv - Άρης - -
20:00 Levski Sofia - Hapoel Be'er Sheva 1 : 0 2 : 1
20:00 - Viktoria Plzen 0 : 0 0 : 2
20:00 - Legia Warszawa 0 : 2 3 : 5
20:00 ΑΠΟΕΛ - 0 : 0 1 : 0
20:00 Nordsjalland - Steaua Bucuresti 1 : 0 2 : 0
20:00 - Enschede 0 : 0 0 : 3
20:00 Ferencvaros - 1 : 1 2 : 1
20:30 ΠΑΟΚ - Hajduk Split 1 : 0 3 : 0
20:45 Midtjylland - Omonia Nicosia 3 : 1 5 : 1
21:00 - 1 : 0 1 : 0
21:00 - 0 : 1 2 : 1
21:00 - 1 : 1 3 : 2
21:00 - Club Brugge 0 : 2 1 : 5
21:00 Spartak Trnava - Lech Poznan 1 : 0 3 : 1
21:00 - 0 : 2 1 : 4
21:00 Besiktas - Baku 0 : 1 2 : 1
21:15 - Fenerbahce 0 : 1 0 : 3
21:15 Rijeka - 1 : 0 2 : 0
21:45 Alkmaar - 1 : 0 2 : 0
21:45 - Hibernian 1 : 1 2 : 2
21:45 Hearts - Rosenborg 1 : 1 3 : 1
21:45 - - -
22:00 Partizan - - -
22:00 - Rapid Wien 0 : 2 0 : 5
Αγωνιστική
23/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Spartak Trnava - dnipro-1 0 : 0 1 : 1
19:45 Hibernian - Aston Villa 0 : 3 0 : 5
24/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:00 Astana - 1 : 0 1 : 0
17:00 - Viktoria Plzen 0 : 0 1 : 2
18:00 - Breidablik 0 : 1 0 : 1
19:00 - Ferencvaros 0 : 1 0 : 4
19:30 Nordsjalland - Partizan 2 : 0 5 : 0
20:00 - HJK 0 : 0 2 : 1
20:00 Levski Sofia - Eintracht Frankfurt 0 : 1 1 : 1
20:00 - Bodo / Glimt 0 : 1 2 : 2
20:00 Fenerbahce - Enschede 1 : 1 5 : 1
20:00 Dynamo Kyiv - Besiktas 0 : 1 2 : 3
20:00 Rapid Wien - Fiorentina 1 : 0 1 : 0
20:00 Maccabi Tel Aviv - 1 : 1 4 : 1
21:00 Gent - ΑΠΟΕΛ 0 : 0 2 : 0
21:00 Midtjylland - Legia Warszawa 2 : 1 3 : 3
21:00 Lille - Rijeka 1 : 1 2 : 1
21:00 Genk - 0 : 0 2 : 1
21:30 Osasuna - Club Brugge 0 : 0 1 : 2
21:45 Ballkani - BATE 1 : 1 4 : 1
21:45 Alkmaar - 0 : 0 1 : 1
21:45 Hearts - ΠΑΟΚ 1 : 1 1 : 2
31/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:00 HJK - 1 : 0 2 : 0
19:00 Bodo / Glimt - - -
19:45 Breidablik - 1 : 0 1 : 0
20:00 ΑΠΟΕΛ - Gent 0 : 1 1 : 2
20:00 Enschede - Fenerbahce 0 : 0 0 : 1
20:00 - Alkmaar - -
20:00 Viktoria Plzen - 1 : 0 3 : 0
20:30 ΠΑΟΚ - Hearts 2 : 0 4 : 0
21:00 BATE - Ballkani 1 : 0 1 : 0
21:00 Ferencvaros - 2 : 0 3 : 0
21:00 - Astana 1 : 0 1 : 1
21:00 dnipro-1 - Spartak Trnava - -
21:00 - Genk - -
21:00 Besiktas - Dynamo Kyiv 0 : 0 1 : 0
21:00 Fiorentina - Rapid Wien 0 : 0 2 : 0
21:00 - Maccabi Tel Aviv 1 : 0 1 : 1
21:15 Rijeka - Lille - -
21:30 Eintracht Frankfurt - Levski Sofia 0 : 0 2 : 0
21:30 Club Brugge - Osasuna 0 : 1 2 : 2
22:00 Aston Villa - Hibernian 2 : 0 3 : 0
22:00 Legia Warszawa - Midtjylland - -
22:00 Partizan - Nordsjalland 0 : 1 0 : 1
Αγωνιστική 1
20/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:30 Lille - Olimpija Ljubljana 1 : 0 2 : 0
21/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Legia Warszawa - Aston Villa 2 : 2 3 : 2
19:45 Zrinjski - Alkmaar 0 : 3 4 : 3
19:45 Genk - Fiorentina 1 : 2 2 : 2
19:45 Ferencvaros - Cukaricki 2 : 1 3 : 1
19:45 Eintracht Frankfurt - Aberdeen 1 : 1 2 : 1
19:45 HJK - ΠΑΟΚ 1 : 0 2 : 3
19:45 Ludogorets - Spartak Trnava 0 : 0 4 : 0
19:45 Fenerbahce - Nordsjalland 2 : 0 3 : 1
22:00 Slovan Bratislava - Klaksvik 0 : 0 2 : 1
22:00 Maccabi Tel Aviv - Breidablik 3 : 1 3 : 2
22:00 Zorya - Gent 0 : 0 1 : 1
22:00 Viktoria Plzen - Ballkani 0 : 0 1 : 0
22:00 Dinamo Zagreb - Astana 1 : 0 5 : 1
22:00 Club Brugge - Besiktas 0 : 0 1 : 1
22:00 Lugano - Bodo / Glimt 0 : 0 0 : 0
Αγωνιστική 2
05/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:30 Astana - Viktoria Plzen 0 : 0 1 : 2
19:45 Olimpija Ljubljana - Slovan Bratislava 0 : 0 0 : 1
19:45 Klaksvik - Lille 0 : 0 0 : 0
19:45 Breidablik - Zorya 0 : 1 0 : 1
19:45 Gent - Maccabi Tel Aviv 1 : 0 2 : 0
19:45 Ballkani - Dinamo Zagreb 1 : 0 2 : 0
19:45 Bodo / Glimt - Club Brugge 0 : 1 0 : 1
19:45 Besiktas - Lugano 1 : 0 2 : 3
22:00 Alkmaar - Legia Warszawa 0 : 0 1 : 0
22:00 Aston Villa - Zrinjski 0 : 0 1 : 0
22:00 Fiorentina - Ferencvaros 0 : 1 2 : 2
22:00 Cukaricki - Genk 0 : 2 0 : 2
22:00 ΠΑΟΚ - Eintracht Frankfurt 1 : 0 2 : 1
22:00 Aberdeen - HJK 0 : 0 1 : 1
22:00 Nordsjalland - Ludogorets 4 : 1 7 : 1
22:00 Spartak Trnava - Fenerbahce 0 : 0 1 : 2
Αγωνιστική 3
26/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Lille - Slovan Bratislava 0 : 1 2 : 1
19:45 Klaksvik - Olimpija Ljubljana 2 : 0 3 : 0
19:45 Maccabi Tel Aviv - Zorya - -
19:45 Gent - Breidablik 4 : 0 5 : 0
19:45 Ballkani - Astana 1 : 2 1 : 2
19:45 Lugano - Club Brugge 0 : 1 1 : 3
19:45 Alkmaar - Aston Villa 0 : 2 1 : 4
19:45 Fenerbahce - Ludogorets 1 : 0 3 : 1
22:00 Dinamo Zagreb - Viktoria Plzen 0 : 0 0 : 1
22:00 Bodo / Glimt - Besiktas 1 : 0 3 : 1
22:00 Zrinjski - Legia Warszawa 1 : 1 1 : 2
22:00 Genk - Ferencvaros 0 : 0 0 : 0
22:00 Fiorentina - Cukaricki 3 : 0 6 : 0
22:00 Eintracht Frankfurt - HJK 4 : 0 6 : 0
22:00 Aberdeen - ΠΑΟΚ 0 : 0 2 : 3
22:00 Spartak Trnava - Nordsjalland 0 : 1 0 : 2
25/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:30 Maccabi Tel Aviv - Zorya 1 : 0 3 : 2
Αγωνιστική 4
09/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
17:30 Astana - Ballkani 0 : 0 0 : 0
19:45 Viktoria Plzen - Dinamo Zagreb 1 : 0 1 : 0
19:45 Besiktas - Bodo / Glimt 0 : 1 1 : 2
19:45 Legia Warszawa - Zrinjski 2 : 0 2 : 0
19:45 Ferencvaros - Genk 0 : 0 1 : 1
19:45 Cukaricki - Fiorentina 0 : 1 0 : 1
19:45 ΠΑΟΚ - Aberdeen 1 : 1 2 : 2
19:45 HJK - Eintracht Frankfurt 0 : 1 0 : 1
19:45 Nordsjalland - Spartak Trnava 1 : 0 1 : 1
22:00 Slovan Bratislava - Lille 0 : 0 1 : 1
22:00 Olimpija Ljubljana - Klaksvik 0 : 0 2 : 0
22:00 Breidablik - Gent 2 : 1 2 : 3
22:00 Zorya - Maccabi Tel Aviv 0 : 3 1 : 3
22:00 Club Brugge - Lugano 0 : 0 2 : 0
22:00 Aston Villa - Alkmaar 0 : 0 2 : 1
22:00 Ludogorets - Fenerbahce 1 : 0 2 : 0
Αγωνιστική 5
30/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
15:00 Breidablik - Maccabi Tel Aviv 0 : 1 1 : 2
17:30 Astana - Dinamo Zagreb 0 : 0 0 : 2
19:45 Olimpija Ljubljana - Lille 0 : 1 0 : 2
19:45 Klaksvik - Slovan Bratislava 1 : 1 1 : 2
19:45 Gent - Zorya 1 : 0 4 : 1
19:45 Ballkani - Viktoria Plzen 0 : 0 0 : 1
19:45 Bodo / Glimt - Lugano 1 : 0 5 : 2
19:45 Besiktas - Club Brugge 0 : 2 0 : 5
19:45 Alkmaar - Zrinjski 0 : 0 1 : 0
19:45 HJK - Aberdeen 2 : 1 2 : 2
22:00 Aston Villa - Legia Warszawa 1 : 1 2 : 1
22:00 Fiorentina - Genk 1 : 1 2 : 1
22:00 Cukaricki - Ferencvaros 1 : 0 1 : 2
22:00 Eintracht Frankfurt - ΠΑΟΚ 0 : 0 1 : 2
22:00 Nordsjalland - Fenerbahce 2 : 1 6 : 1
22:00 Spartak Trnava - Ludogorets 0 : 0 1 : 2
Αγωνιστική 6
14/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Legia Warszawa - Alkmaar 1 : 0 2 : 0
19:45 Zrinjski - Aston Villa 0 : 0 1 : 1
19:45 Genk - Cukaricki 1 : 0 2 : 0
19:45 Ferencvaros - Fiorentina 0 : 0 1 : 1
19:45 ΠΑΟΚ - HJK 1 : 1 4 : 2
19:45 Aberdeen - Eintracht Frankfurt 1 : 0 2 : 0
19:45 Ludogorets - Nordsjalland 0 : 0 1 : 0
19:45 Fenerbahce - Spartak Trnava 1 : 0 4 : 0
22:00 Slovan Bratislava - Olimpija Ljubljana 1 : 1 1 : 2
22:00 Lille - Klaksvik 1 : 0 3 : 0
22:00 Maccabi Tel Aviv - Gent 2 : 0 3 : 1
22:00 Zorya - Breidablik 3 : 0 4 : 0
22:00 Viktoria Plzen - Astana 0 : 0 3 : 0
22:00 Dinamo Zagreb - Ballkani 0 : 0 3 : 0
22:00 Club Brugge - Bodo / Glimt 1 : 0 3 : 1
22:00 Lugano - Besiktas 0 : 1 0 : 2
Αγωνιστική
15/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Sturm Graz - Slovan Bratislava 2 : 1 4 : 1
19:45 Royale Union Saint-Gilloise - Eintracht Frankfurt 1 : 2 2 : 2
19:45 Ολυμπιακός - Ferencvaros 0 : 0 1 : 0
19:45 Molde - Legia Warszawa 3 : 0 3 : 2
22:00 Servette - Ludogorets 0 : 0 0 : 0
22:00 Real Betis - Dinamo Zagreb 0 : 0 0 : 1
22:00 Ajax - Bodo / Glimt 0 : 1 2 : 2
22:00 Maccabi Haifa - Gent 0 : 0 1 : 0
21/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:00 Gent - Maccabi Haifa 0 : 1 1 : 1
22/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Ludogorets - Servette 0 : 1 0 : 1
19:45 Dinamo Zagreb - Real Betis 0 : 1 1 : 1
19:45 Bodo / Glimt - Ajax - -
22:00 Slovan Bratislava - Sturm Graz 0 : 0 0 : 1
22:00 Eintracht Frankfurt - Royale Union Saint-Gilloise 0 : 0 1 : 2
22:00 Ferencvaros - Ολυμπιακός 0 : 1 0 : 1
22:00 Legia Warszawa - Molde 0 : 2 0 : 3
07/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Ajax - Aston Villa 0 : 0 0 : 0
19:45 Molde - Club Brugge 1 : 0 2 : 1
19:45 Sturm Graz - Lille 0 : 1 0 : 3
19:45 Ολυμπιακός - Maccabi Tel Aviv 1 : 3 1 : 4
22:00 Servette - Viktoria Plzen 0 : 0 0 : 0
22:00 Royale Union Saint-Gilloise - Fenerbahce 0 : 1 0 : 3
22:00 Dinamo Zagreb - ΠΑΟΚ 1 : 0 2 : 0
22:00 Maccabi Haifa - Fiorentina 2 : 1 3 : 4
14/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Viktoria Plzen - Servette - -
19:45 Fenerbahce - Royale Union Saint-Gilloise 0 : 0 0 : 1
19:45 ΠΑΟΚ - Dinamo Zagreb 3 : 0 5 : 1
19:45 Fiorentina - Maccabi Haifa 0 : 0 1 : 1
22:00 Aston Villa - Ajax 1 : 0 4 : 0
22:00 Club Brugge - Molde 1 : 0 3 : 0
22:00 Lille - Sturm Graz 1 : 1 1 : 1
22:00 Maccabi Tel Aviv - Ολυμπιακός - -
11/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Ολυμπιακός - Fenerbahce 2 : 0 3 : 2
19:45 Viktoria Plzen - Fiorentina 0 : 0 0 : 0
22:00 Club Brugge - ΠΑΟΚ 1 : 0 1 : 0
22:00 Aston Villa - Lille 1 : 0 2 : 1
18/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:45 Lille - Aston Villa - -
19:45 Fiorentina - Viktoria Plzen - -
22:00 ΠΑΟΚ - Club Brugge - -
22:00 Fenerbahce - Ολυμπιακός - -
02/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
ΘΑ - - -
ΘΑ - - -
09/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
ΘΑ - - -
ΘΑ - - -
29/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
ΘΑ - - -
ΕΤΑΙΡΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

ΕΠΩΝΥΜΙΑ: NOVA TELECOMMUNICATIONS & MEDIA ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (δ.τ. NOVA M.A.E.)

ΑΦΜ: 099936189, ΔΟΥ ΦΑΕ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 106, ΑΘΗΝΑ, 104 42

ΤΗΛ: 210-6158000, E-MAIL: info@novasports.gr

ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ: NOVA M.A.E. ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ “UNITED GROUP OF COMPANIES”

ΝΟΜΙΜΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ: ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΙΛΒΕΣΤΡΙΑΔΟΥ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ: ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΙΛΒΕΣΤΡΙΑΔΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΩΡΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΥΝΤΑΞΗΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΟΥΚΑΣ

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΤΟΜΕΑ (DOMAIN NAME): NOVA M.A.E.