Europa Conference League: Τα αποτελέσματα του 2ου προκριματικού

Διαβάστε όλα τα αποτελέσματα από τον 2ο προκριματικό γύρο, στο πλαίσιο του Europa Conference League.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Ντομζάλε (Σλοβενία)-Χόνκα (Φινλανδία) 1-1

Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία)-Δε Νιού Σεντς (Ουαλία) 0-5

Πρίστινα (Κόσοβο)-Κόναζ Νόμαντς (Ουαλία) 4-1

Φόλγκορ (Σαν Μαρίνο)-Χιμπέρνιανς (Μάλτα) 1-3

Τσουκαρίτσκι (Σερβία)-Σαμκαγίτ (Αζερμπαϊτζάν) 0-0

Αραράτ (Αρμενία)-Σλασκ (Πολωνία) 2-4

Αστάνα (Kαζακστάν)-ΑΡΗΣ (Ελλάδα) 2-0

ΑΕ Λεμεσού (Κυπρος)-Βλάζνια (Αλβανία) 1-0

Πανεβέζις (Λιθουανία)-Βοϊβοντίνα (Σερβία) 0-1

Αούστρια Βιέννης (Αυστρία)-Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία) 1-1

Καραμπάγκ (Αζερμπαϊτζάν)-Άσντοντ (Iσραήλ) 0-0

Κουόπιο (Φινλανδία)-Βόρσκλα Πολτάβα (Ουκρανία) 2-2

Λατσί (Αλβανία)-Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα (Ρουμανία) 1-0

Μόλντε (Νορβηγία)-Σερβέτ (Ελβετία) 3-0

Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία)-Μπιρκίρκαρα (Μάλτα) 1-0

RFS (Λετονία)-Ακαδημία Πούσκας (Ουγγαρία) 3-0

Σότσι (Ρωσία)-Κέσλα (Αζερμπαϊτζάν) 3-0

Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)-Μακάμπι Χάιφα (Iσραήλ) 1-2

Ντουντελάνζ (Λουξεμβούργο)-Μποέμιανς (Iρλανδία) 0-1

Έλφσμποργκ (Σουηδία)-Μιλσάμι (Μολδαβία) 4-0

Χάμαρμπι (Σουηδία)-Μάριμπορ (Σλοβενία) 3-1

Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)-Ζίλινα (Σλοβακία) 1-3

Βικτόρια Πλζεν (Τσεχία)-Ντιναμό Μπρεστ (Λευκορωσία) 2-1

Γκζίρα (Μάλτα)-Ριέκα (Κροατία) 0-2

Κοπεγχάγη (Δανία)-Ζοντίνιο (Λευκορωσία) 4-1

Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Bουλγαρία)-Σλόβατσκο (Τσεχία) 1-0

Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευκορωσία) 0-1

Πετροκούμπ (Μολδαβία)-Σίβασπορ (Tουρκία) 0-1

Ρίγα (Λετονία)-Σκέντιγια (Βόρεια Μακεδονία) 2-0

Σούντουβα (Λιθουανία)-Ρακόφ (Πολωνία) 0-0

Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία)-Σεπσί (Ρουμανία) 0-0

Τέουτα (Αλβανία)-Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες (Ανδόρα) 0-2

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Bουλγαρία)-Λιέπαγια (Λετονία) 0-0

Αρντά (Bουλγαρία)-Χάποελ Μπερ Σεβά (Iσραήλ) 0-2

HB Τόρσαβν (Νησιά Φερόε)-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο) 4-0

Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία)-Σάντα Κλάρα (Πορτογαλία) 0-3

Βασιλεία (Ελβετία)-Παρτιζάνι (Αλβανία) 3-0

Βελέζ Μόσταρ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)-ΑΕΚ (Ελλάδα) 2-1

Γάνδη (Bέλγιο)-Βαλερένγκα (Νορβηγία) 4-0

Λαρν (Βόρεια Ιρλανδία)-Άαρχους (Δανία) 2-1

Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Iσραήλ) 0-0

Στεάουα Β. (Ρουμανία)-Σαχτιόρ Καραγκάντι (Kαζακστάν) 1-0

Αμπερντίν (Σκωτία)-Χάκεν (Σουηδία) 5-1

Λίνφιλντ (Β. Ιρλανδία)-Μπόρατς (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) 4-0

Χιμπέρνιαν (Σκωτία)-Σάντα Κόλομα (Ανδόρα) 3-0

Βαλούρ (Ισλανδία)-Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία) 0-3

Ντάνταλκ (Iρλανδία)-Λεβάντια (Eσθονία) 2-2

Ντρίτα (Κόσοβο)-Φέγενορντ (Ολλανδία) 0-0

Ουίπεστ (Ουγγαρία)-Βαντούζ (Λιχτενστάιν) 2-1

Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερβία)-Ντουνάισκα (Σλοβακία) 1-0

Στσζέτσιν (Πολωνία)-Όσιγιεκ (Κροατία) 0-0

Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία)-Τόμπολ (Kαζακστάν) 2-0

Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία)-Ρόζενμποργκ (Νορβηγία) 0-2

Σόλιγκορσκ (Λευκορωσία)-Φόλα Ες (Λουξεμβούργο) 1-2


Σχολιασμός

Γράψτε το σχόλιό σας

Δείτε Επίσης