Match Center

Τηλεοπτικες μεταδοσεις

18:15
ΝovasportsStart
Χέρτα Βερολίνου - Αμβούργο
22:00
Novasports2HD
Χέρτα Βερολίνου - Αμβούργο
Αγωνιστικές
Αγωνιστική 1
28/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
21:30 Hamburger - Schalke 1 : 2 5 : 3
29/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 FC Kaiserslautern - St. Pauli 0 : 0 1 : 2
14:00 Hannover 96 - Elversberg 1 : 2 2 : 2
14:00 Osnabruck - Karlsruher 1 : 2 2 : 3
14:00 Wehen Wiesbaden - Magdeburg 0 : 1 1 : 1
21:30 Dusseldorf - Hertha Berlin 0 : 0 1 : 0
30/07/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Greuther Furth - Paderborn 3 : 0 5 : 0
14:30 Hansa Rostock - Nuremberg 1 : 0 2 : 0
14:30 Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel 0 : 0 0 : 1
Αγωνιστική 2
04/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hertha Berlin - Wehen Wiesbaden 0 : 0 0 : 1
19:30 Paderborn - Osnabruck 0 : 0 1 : 1
05/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 St. Pauli - Dusseldorf 0 : 0 0 : 0
14:00 Holstein Kiel - Greuther Furth 0 : 0 2 : 1
14:00 Elversberg - Hansa Rostock 0 : 0 1 : 2
21:30 Schalke - FC Kaiserslautern 1 : 0 3 : 0
06/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Karlsruher - Hamburger 1 : 0 2 : 2
14:30 Magdeburg - Eintracht Braunschweig 2 : 0 2 : 1
14:30 Nuremberg - Hannover 96 0 : 2 2 : 2
Αγωνιστική 3
18/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 FC Kaiserslautern - Elversberg 1 : 0 3 : 2
19:30 Wehen Wiesbaden - Karlsruher 1 : 0 1 : 0
19/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Dusseldorf - Paderborn 0 : 1 1 : 2
14:00 Greuther Furth - St. Pauli 0 : 0 0 : 0
14:00 Hansa Rostock - Hannover 96 0 : 1 1 : 2
21:30 Hamburger - Hertha Berlin 2 : 0 3 : 0
20/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Holstein Kiel - Magdeburg 1 : 2 2 : 4
14:30 Eintracht Braunschweig - Schalke 1 : 0 1 : 0
14:30 Osnabruck - Nuremberg 0 : 1 2 : 3
Αγωνιστική 4
25/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Schalke - Holstein Kiel 0 : 1 0 : 2
19:30 Paderborn - FC Kaiserslautern 0 : 0 1 : 2
26/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hertha Berlin - Greuther Furth 2 : 0 5 : 0
14:00 Hansa Rostock - Osnabruck 1 : 1 2 : 1
14:00 Elversberg - Dusseldorf 0 : 3 0 : 5
21:30 Hannover 96 - Hamburger 0 : 0 0 : 1
27/08/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 St. Pauli - Magdeburg 0 : 0 0 : 0
14:30 Karlsruher - Eintracht Braunschweig 1 : 0 2 : 0
14:30 Nuremberg - Wehen Wiesbaden 0 : 0 2 : 1
Αγωνιστική 5
01/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Dusseldorf - Karlsruher 1 : 1 3 : 1
19:30 Eintracht Braunschweig - St. Pauli 0 : 0 1 : 1
02/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Holstein Kiel - Paderborn 1 : 1 2 : 1
14:00 Magdeburg - Hertha Berlin 2 : 3 6 : 4
14:00 Wehen Wiesbaden - Schalke 0 : 0 1 : 1
21:30 FC Kaiserslautern - Nuremberg 3 : 1 3 : 1
03/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hamburger - Hansa Rostock 1 : 0 2 : 0
14:30 Greuther Furth - Hannover 96 0 : 2 1 : 3
14:30 Osnabruck - Elversberg 0 : 0 0 : 1
Αγωνιστική 6
15/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Paderborn - Wehen Wiesbaden 0 : 1 2 : 1
19:30 Nuremberg - Greuther Furth 1 : 1 1 : 1
16/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Karlsruher - FC Kaiserslautern 1 : 1 1 : 1
14:00 Hansa Rostock - Dusseldorf 1 : 2 1 : 3
14:00 Elversberg - Hamburger 1 : 0 2 : 1
21:30 Schalke - Magdeburg 1 : 2 4 : 3
17/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hertha Berlin - Eintracht Braunschweig 2 : 0 3 : 0
14:30 St. Pauli - Holstein Kiel 3 : 0 5 : 1
14:30 Hannover 96 - Osnabruck 2 : 0 7 : 0
Αγωνιστική 7
22/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Magdeburg - Paderborn 0 : 1 1 : 1
19:30 Osnabruck - Hamburger 2 : 1 2 : 1
23/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Greuther Furth - Karlsruher 3 : 3 4 : 3
14:00 Eintracht Braunschweig - Nuremberg 1 : 2 2 : 2
14:00 Wehen Wiesbaden - Elversberg 0 : 1 0 : 2
21:30 St. Pauli - Schalke 1 : 1 3 : 1
24/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Dusseldorf - Hannover 96 0 : 1 1 : 1
14:30 Holstein Kiel - Hertha Berlin 0 : 2 2 : 3
14:30 FC Kaiserslautern - Hansa Rostock 2 : 1 3 : 1
Αγωνιστική 8
29/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hamburger - Dusseldorf 0 : 0 1 : 0
19:30 Paderborn - Schalke 1 : 0 3 : 1
30/09/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Karlsruher - Holstein Kiel 0 : 2 0 : 2
14:00 Hannover 96 - Wehen Wiesbaden 1 : 0 2 : 0
14:00 Hansa Rostock - Eintracht Braunschweig 0 : 0 1 : 0
21:30 Hertha Berlin - St. Pauli 0 : 1 1 : 2
01/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Nuremberg - Magdeburg 0 : 0 1 : 0
14:30 Elversberg - Greuther Furth 1 : 1 1 : 1
14:30 Osnabruck - FC Kaiserslautern 2 : 1 2 : 2
Αγωνιστική 9
06/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Dusseldorf - Osnabruck 0 : 0 1 : 1
19:30 FC Kaiserslautern - Hannover 96 1 : 1 3 : 1
07/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Magdeburg - Karlsruher 0 : 1 1 : 1
14:00 Greuther Furth - Hansa Rostock 1 : 0 1 : 0
14:00 Wehen Wiesbaden - Hamburger 0 : 0 1 : 1
21:30 St. Pauli - Nuremberg 1 : 1 5 : 1
08/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Schalke - Hertha Berlin 0 : 1 1 : 2
14:30 Holstein Kiel - Elversberg 1 : 0 1 : 1
14:30 Eintracht Braunschweig - Paderborn 1 : 2 1 : 3
Αγωνιστική 10
20/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hannover 96 - Magdeburg 1 : 0 2 : 1
19:30 Elversberg - Eintracht Braunschweig 2 : 0 3 : 0
21/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hamburger - Greuther Furth 2 : 0 2 : 0
14:00 Paderborn - St. Pauli 1 : 0 2 : 2
14:00 Osnabruck - Wehen Wiesbaden 0 : 1 0 : 2
21:30 Dusseldorf - FC Kaiserslautern 1 : 3 4 : 3
22/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Karlsruher - Schalke 2 : 0 3 : 0
14:30 Hansa Rostock - Holstein Kiel 1 : 1 1 : 3
14:30 Nuremberg - Hertha Berlin 0 : 1 3 : 1
Αγωνιστική 11
27/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Greuther Furth - Osnabruck 1 : 0 4 : 0
19:30 Eintracht Braunschweig - Dusseldorf 0 : 2 1 : 4
28/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Schalke - Hannover 96 1 : 0 3 : 2
14:00 Hertha Berlin - Paderborn 2 : 0 3 : 1
14:00 St. Pauli - Karlsruher 0 : 1 2 : 1
21:30 FC Kaiserslautern - Hamburger 2 : 1 3 : 3
29/10/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Holstein Kiel - Nuremberg 0 : 0 0 : 2
14:30 Magdeburg - Elversberg 0 : 2 1 : 2
14:30 Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock 0 : 0 1 : 0
Αγωνιστική 12
03/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Dusseldorf - Wehen Wiesbaden 0 : 3 1 : 3
19:30 Elversberg - St. Pauli 0 : 2 0 : 2
04/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 FC Kaiserslautern - Greuther Furth 0 : 1 0 : 2
14:00 Nuremberg - Schalke 0 : 1 1 : 2
14:00 Osnabruck - Holstein Kiel 0 : 0 1 : 1
21:30 Hamburger - Magdeburg 1 : 0 2 : 0
05/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Karlsruher - Paderborn 0 : 1 0 : 3
14:30 Hannover 96 - Eintracht Braunschweig 2 : 0 2 : 0
14:30 Hansa Rostock - Hertha Berlin 0 : 0 0 : 0
Αγωνιστική 13
10/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Schalke - Elversberg 1 : 2 1 : 2
19:30 St. Pauli - Hannover 96 0 : 0 0 : 0
11/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Paderborn - Nuremberg 0 : 3 1 : 3
14:00 Holstein Kiel - Hamburger 1 : 0 4 : 2
14:00 Eintracht Braunschweig - Osnabruck 1 : 1 3 : 2
21:30 Hertha Berlin - Karlsruher 2 : 1 2 : 2
12/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Magdeburg - Hansa Rostock 1 : 0 1 : 2
14:30 Greuther Furth - Dusseldorf 0 : 0 1 : 0
14:30 Wehen Wiesbaden - FC Kaiserslautern 0 : 1 2 : 1
Αγωνιστική 14
24/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hamburger - Eintracht Braunschweig 2 : 0 2 : 1
19:30 Hannover 96 - Hertha Berlin 0 : 2 2 : 2
25/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hansa Rostock - St. Pauli 1 : 3 2 : 3
14:00 Elversberg - Paderborn 1 : 1 4 : 1
14:00 Osnabruck - Magdeburg 0 : 0 0 : 2
21:30 Dusseldorf - Schalke 3 : 0 5 : 3
26/11/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Karlsruher - Nuremberg 1 : 0 4 : 1
14:30 FC Kaiserslautern - Holstein Kiel 0 : 2 0 : 3
14:30 Greuther Furth - Wehen Wiesbaden 1 : 0 2 : 0
Αγωνιστική 15
01/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Schalke - Osnabruck 1 : 0 4 : 0
19:30 St. Pauli - Hamburger 2 : 0 2 : 2
02/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Holstein Kiel - Wehen Wiesbaden 2 : 0 3 : 2
14:00 Nuremberg - Dusseldorf 0 : 3 0 : 5
14:00 Eintracht Braunschweig - Greuther Furth 0 : 1 0 : 1
21:30 Magdeburg - FC Kaiserslautern 1 : 1 4 : 1
03/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hertha Berlin - Elversberg 2 : 1 5 : 1
14:30 Paderborn - Hannover 96 0 : 0 1 : 0
14:30 Karlsruher - Hansa Rostock 1 : 2 2 : 2
Αγωνιστική 16
08/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hannover 96 - Karlsruher 0 : 1 2 : 2
19:30 Wehen Wiesbaden - Eintracht Braunschweig 1 : 0 1 : 3
09/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hamburger - Paderborn 1 : 1 1 : 2
14:00 FC Kaiserslautern - Hertha Berlin 1 : 0 1 : 2
14:00 Greuther Furth - Magdeburg 0 : 0 1 : 1
21:30 Osnabruck - St. Pauli 0 : 1 1 : 1
10/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Dusseldorf - Holstein Kiel 0 : 1 0 : 1
14:30 Hansa Rostock - Schalke 0 : 0 0 : 2
14:30 Elversberg - Nuremberg 0 : 0 0 : 1
Αγωνιστική 17
15/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Schalke - Greuther Furth 1 : 0 2 : 2
19:30 Paderborn - Hansa Rostock 1 : 0 3 : 0
16/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hertha Berlin - Osnabruck 0 : 0 0 : 0
14:00 Magdeburg - Dusseldorf 2 : 0 2 : 3
14:00 Nuremberg - Hamburger 0 : 0 0 : 2
21:30 Holstein Kiel - Hannover 96 3 : 0 3 : 0
17/12/2023 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 St. Pauli - Wehen Wiesbaden 0 : 0 1 : 1
14:30 Karlsruher - Elversberg 2 : 1 3 : 2
14:30 Eintracht Braunschweig - FC Kaiserslautern 1 : 1 2 : 1
Αγωνιστική 18
19/01/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Karlsruher - Osnabruck 1 : 1 2 : 1
19:30 Holstein Kiel - Eintracht Braunschweig 1 : 1 1 : 2
20/01/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 St. Pauli - FC Kaiserslautern 1 : 0 2 : 0
14:00 Nuremberg - Hansa Rostock 2 : 0 3 : 0
14:00 Elversberg - Hannover 96 0 : 1 2 : 2
21:30 Schalke - Hamburger 0 : 2 0 : 2
21/01/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hertha Berlin - Dusseldorf 2 : 1 2 : 2
14:30 Paderborn - Greuther Furth 0 : 1 0 : 1
14:30 Magdeburg - Wehen Wiesbaden 0 : 0 1 : 0
Αγωνιστική 19
26/01/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 FC Kaiserslautern - Schalke 1 : 0 4 : 1
19:30 Hannover 96 - Nuremberg 2 : 0 3 : 0
27/01/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hansa Rostock - Elversberg 0 : 1 2 : 1
14:00 Osnabruck - Paderborn 0 : 0 0 : 0
14:00 Wehen Wiesbaden - Hertha Berlin 1 : 0 3 : 1
21:30 Dusseldorf - St. Pauli 0 : 2 1 : 2
28/01/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hamburger - Karlsruher 2 : 2 3 : 4
14:30 Greuther Furth - Holstein Kiel 0 : 0 2 : 1
14:30 Eintracht Braunschweig - Magdeburg 1 : 0 1 : 0
Αγωνιστική 20
02/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Karlsruher - Wehen Wiesbaden 1 : 0 2 : 2
19:30 Magdeburg - Holstein Kiel 0 : 1 1 : 1
03/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 St. Pauli - Greuther Furth 2 : 1 3 : 2
14:00 Nuremberg - Osnabruck 1 : 1 2 : 2
14:00 Schalke - Eintracht Braunschweig 0 : 0 1 : 0
21:30 Hertha Berlin - Hamburger 0 : 0 1 : 2
04/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Paderborn - Dusseldorf 3 : 0 4 : 3
14:30 Hannover 96 - Hansa Rostock 1 : 1 2 : 1
14:30 Elversberg - FC Kaiserslautern 1 : 1 2 : 1
Αγωνιστική 21
09/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hamburger - Hannover 96 1 : 3 3 : 4
19:30 Wehen Wiesbaden - Nuremberg 0 : 0 1 : 1
10/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Dusseldorf - Elversberg 1 : 0 1 : 1
14:00 Magdeburg - St. Pauli 0 : 0 1 : 0
14:00 Eintracht Braunschweig - Karlsruher 1 : 0 2 : 0
21:30 FC Kaiserslautern - Paderborn 1 : 0 1 : 2
11/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Holstein Kiel - Schalke 0 : 0 1 : 0
14:30 Greuther Furth - Hertha Berlin 0 : 1 1 : 2
14:30 Osnabruck - Hansa Rostock 0 : 0 0 : 0
Αγωνιστική 22
16/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hertha Berlin - Magdeburg 2 : 1 3 : 2
19:30 Hannover 96 - Greuther Furth 0 : 1 2 : 1
17/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Schalke - Wehen Wiesbaden 0 : 0 1 : 0
14:00 Paderborn - Holstein Kiel 0 : 2 0 : 4
14:00 Hansa Rostock - Hamburger 0 : 1 2 : 2
21:30 Karlsruher - Dusseldorf 0 : 1 2 : 2
18/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 St. Pauli - Eintracht Braunschweig 1 : 0 1 : 0
14:30 Nuremberg - FC Kaiserslautern 0 : 1 1 : 1
14:30 Elversberg - Osnabruck 3 : 0 3 : 1
Αγωνιστική 23
23/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Holstein Kiel - St. Pauli 0 : 3 3 : 4
19:30 Wehen Wiesbaden - Paderborn 1 : 1 1 : 2
24/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 FC Kaiserslautern - Karlsruher 0 : 0 0 : 4
14:00 Eintracht Braunschweig - Hertha Berlin 1 : 0 1 : 1
14:00 Osnabruck - Hannover 96 0 : 0 1 : 0
21:30 Magdeburg - Schalke 3 : 0 3 : 0
25/02/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hamburger - Elversberg 0 : 0 1 : 0
14:30 Dusseldorf - Hansa Rostock 2 : 0 2 : 0
14:30 Greuther Furth - Nuremberg 1 : 1 2 : 1
Αγωνιστική 24
01/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Schalke - St. Pauli 1 : 0 3 : 1
19:30 Hertha Berlin - Holstein Kiel 2 : 0 2 : 2
02/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hannover 96 - Dusseldorf 0 : 2 2 : 2
14:00 Hansa Rostock - FC Kaiserslautern 0 : 1 0 : 3
14:00 Nuremberg - Eintracht Braunschweig 2 : 0 2 : 1
21:30 Karlsruher - Greuther Furth 1 : 0 4 : 0
03/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hamburger - Osnabruck 1 : 1 1 : 2
14:30 Paderborn - Magdeburg 0 : 0 0 : 0
14:30 Elversberg - Wehen Wiesbaden 0 : 1 0 : 3
Αγωνιστική 25
08/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Dusseldorf - Hamburger 1 : 0 2 : 0
19:30 Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock 0 : 0 0 : 1
09/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Schalke - Paderborn 1 : 0 3 : 3
14:00 Holstein Kiel - Karlsruher 0 : 0 1 : 0
14:00 Wehen Wiesbaden - Hannover 96 1 : 0 1 : 1
21:30 Magdeburg - Nuremberg 0 : 0 0 : 1
10/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 St. Pauli - Hertha Berlin 2 : 0 2 : 0
14:30 FC Kaiserslautern - Osnabruck 0 : 0 3 : 2
14:30 Greuther Furth - Elversberg 0 : 1 1 : 4
Αγωνιστική 26
15/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Paderborn - Eintracht Braunschweig 0 : 0 1 : 2
19:30 Osnabruck - Dusseldorf 0 : 1 0 : 4
16/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hansa Rostock - Greuther Furth 1 : 0 1 : 0
14:00 Nuremberg - St. Pauli 0 : 1 0 : 2
14:00 Elversberg - Holstein Kiel 0 : 1 0 : 2
21:30 Hannover 96 - FC Kaiserslautern 0 : 0 1 : 1
17/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hertha Berlin - Schalke 3 : 2 5 : 2
14:30 Hamburger - Wehen Wiesbaden 1 : 0 3 : 0
14:30 Karlsruher - Magdeburg 4 : 0 7 : 0
Αγωνιστική 27
30/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Holstein Kiel - Hansa Rostock 1 : 0 2 : 0
14:00 FC Kaiserslautern - Dusseldorf 1 : 0 1 : 3
14:00 Eintracht Braunschweig - Elversberg 2 : 0 5 : 0
21:30 Hertha Berlin - Nuremberg 1 : 2 3 : 3
31/03/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Schalke - Karlsruher 0 : 0 0 : 0
14:30 St. Pauli - Paderborn 1 : 0 2 : 1
14:30 Magdeburg - Hannover 96 0 : 1 0 : 3
14:30 Greuther Furth - Hamburger 0 : 0 1 : 1
14:30 Wehen Wiesbaden - Osnabruck 0 : 1 0 : 1
Αγωνιστική 28
05/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Paderborn - Hertha Berlin 1 : 1 2 : 3
19:30 Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden 0 : 0 3 : 1
06/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Hamburger - FC Kaiserslautern 1 : 1 2 : 1
14:00 Nuremberg - Holstein Kiel 0 : 3 0 : 4
14:00 Elversberg - Magdeburg 0 : 0 0 : 0
21:30 Karlsruher - St. Pauli 1 : 1 2 : 1
07/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Dusseldorf - Eintracht Braunschweig 1 : 0 2 : 0
14:30 Hannover 96 - Schalke 0 : 1 1 : 1
14:30 Osnabruck - Greuther Furth 2 : 0 2 : 0
Αγωνιστική 29
12/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hertha Berlin - Hansa Rostock 2 : 0 4 : 0
19:30 Greuther Furth - FC Kaiserslautern 0 : 1 2 : 1
13/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Paderborn - Karlsruher 1 : 1 1 : 1
14:00 Holstein Kiel - Osnabruck 2 : 0 4 : 0
14:00 Wehen Wiesbaden - Dusseldorf 0 : 1 0 : 2
21:30 Schalke - Nuremberg 1 : 0 2 : 0
14/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 St. Pauli - Elversberg 1 : 0 3 : 4
14:30 Magdeburg - Hamburger 2 : 0 2 : 2
14:30 Eintracht Braunschweig - Hannover 96 0 : 0 0 : 0
Αγωνιστική 30
19/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Nuremberg - Paderborn 0 : 1 0 : 2
19:30 Elversberg - Schalke 1 : 0 1 : 1
20/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Dusseldorf - Greuther Furth 0 : 0 1 : 0
14:00 FC Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden 1 : 0 1 : 1
14:00 Osnabruck - Eintracht Braunschweig 0 : 2 0 : 3
21:30 Hamburger - Holstein Kiel 0 : 0 0 : 1
21/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Karlsruher - Hertha Berlin 2 : 1 3 : 2
14:30 Hannover 96 - St. Pauli 1 : 1 1 : 2
14:30 Hansa Rostock - Magdeburg 0 : 2 0 : 2
Αγωνιστική 31
26/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hertha Berlin - Hannover 96 1 : 0 1 : 1
19:30 St. Pauli - Hansa Rostock 0 : 0 1 : 0
27/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Paderborn - Elversberg 0 : 0 3 : 1
14:00 Holstein Kiel - FC Kaiserslautern 1 : 2 1 : 3
14:00 Eintracht Braunschweig - Hamburger 0 : 2 0 : 4
21:30 Schalke - Dusseldorf 0 : 0 1 : 1
28/04/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Magdeburg - Osnabruck 1 : 1 1 : 1
14:30 Nuremberg - Karlsruher 0 : 1 0 : 1
14:30 Wehen Wiesbaden - Greuther Furth 2 : 3 3 : 5
Αγωνιστική 32
03/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Hamburger - St. Pauli 0 : 0 1 : 0
19:30 Dusseldorf - Nuremberg 2 : 0 3 : 1
04/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Greuther Furth - Eintracht Braunschweig 1 : 2 3 : 3
14:00 Hansa Rostock - Karlsruher 1 : 0 1 : 2
14:00 Osnabruck - Schalke - -
21:30 FC Kaiserslautern - Magdeburg 2 : 0 4 : 1
05/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 Hannover 96 - Paderborn 3 : 2 3 : 2
14:30 Elversberg - Hertha Berlin 1 : 1 4 : 2
14:30 Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel 0 : 0 0 : 1
07/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Osnabruck - Schalke 0 : 2 0 : 4
Αγωνιστική 33
10/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
19:30 Paderborn - Hamburger 1 : 0 1 : 0
19:30 Magdeburg - Greuther Furth 0 : 0 0 : 0
11/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:00 Schalke - Hansa Rostock 2 : 1 2 : 1
14:00 Hertha Berlin - FC Kaiserslautern 2 : 1 3 : 1
14:00 Nuremberg - Elversberg 1 : 0 3 : 0
21:30 Holstein Kiel - Dusseldorf 1 : 0 1 : 1
12/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
14:30 St. Pauli - Osnabruck 1 : 0 3 : 1
14:30 Karlsruher - Hannover 96 1 : 1 1 : 2
14:30 Eintracht Braunschweig - Wehen Wiesbaden 1 : 0 1 : 0
Αγωνιστική 34
19/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
16:30 Greuther Furth - Schalke 0 : 0 2 : 0
16:30 Hansa Rostock - Paderborn 0 : 0 1 : 2
16:30 Elversberg - Karlsruher 0 : 0 0 : 3
16:30 Osnabruck - Hertha Berlin 1 : 1 2 : 1
16:30 Wehen Wiesbaden - St. Pauli 1 : 0 1 : 2
16:30 Hamburger - Nuremberg 3 : 1 4 : 1
16:30 Dusseldorf - Magdeburg 2 : 1 3 : 2
16:30 FC Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig 1 : 0 5 : 0
16:30 Hannover 96 - Holstein Kiel 0 : 2 1 : 2
Αγωνιστική
24/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
21:30 Jahn Regensburg - Wehen Wiesbaden 1 : 0 2 : 2
28/05/2024 ΗΜΙ ΤΕΛ
21:30 Wehen Wiesbaden - Jahn Regensburg 0 : 1 1 : 2
ΕΤΑΙΡΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

ΕΠΩΝΥΜΙΑ: NOVA TELECOMMUNICATIONS & MEDIA ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (δ.τ. NOVA M.A.E.)

ΑΦΜ: 099936189, ΔΟΥ ΦΑΕ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 106, ΑΘΗΝΑ, 104 42

ΤΗΛ: 210-6158000, E-MAIL: info@novasports.gr

ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ: NOVA M.A.E. ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ “UNITED GROUP OF COMPANIES”

ΝΟΜΙΜΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ: ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΙΛΒΕΣΤΡΙΑΔΟΥ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ: ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΙΛΒΕΣΤΡΙΑΔΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΩΡΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΥΝΤΑΞΗΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΟΥΚΑΣ

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΤΟΜΕΑ (DOMAIN NAME): NOVA M.A.E.