League B-4ος Όμιλος: Κορυφή για Γεωργία και Σκόπια

Γεωργία και Σκόπια μοιράζονται την κορυφή του 4ου ομίλου στο Nations League, μετά τα σημερινά αποτελέσματα.

Αρμενία-Γεωργία 2-2
Στο παιχνίδι που διεξήχθη στην Πολωνία λόγω της κατάστασης που επικρατεί στη χώρα, η Αρμενία πήρε γρήγορο προβάδισμα με τον Μπαϊραμιάν στο 6ο λεπτό και πήγε με αυτό στα αποδύτηρια στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Από την  αρχή του δεύτερου ημιχρόνου τον πρώτο λόγο πήραν οι Γεωργιανοί ισοφαρίζοντας στο 46ο λεπτό με τον Κατσαράβα. Ένα τέταρτο μάλιστα πριν από το τέλος ο Οκριασβίλι έκανε το 2-1 για τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι όμως δεν κατάφεραν να κρατήσουν τους βαθμούς της νίκης που θα τους άφηναν μόνους στην κορυφή, καθώς ο Μικιταριάν με πέναλτι έδωσε το βαθμό της ισοπαλίας στην Αρμενία, κρατώντας τη στη δεύτερη ένα βαθμό πίσω από τους δύο πρωτοπόρους.

Εσθονία-Σκόπια 3-3
Στο Ταλίν ήταν οι φιλοξενούμενοι εκείνοι που άνοιξαν το σκορ μόλις στο 3ο λεπτό από το αυτογκόλ του Κούουσκ, ωστόσο η Εσθονία έφτασε στην ισοφάριση μισή ώρα αργότερα με το τέρμα του Σάπινεν. Ο ίδιος ποδοσφαιριστής έδωσε προβαδισμα στους γηπεδούχους με τη συμπλήρωση μιας ώρας στο ματς, ενώ ο Λίβακ με εκτέλεση πέναλτι ανέβασε το σκορ στο 3-1.
Κι ενώ όλα έδειχναν ότι οι Εσθονοί θα έφταναν στην πρώτη τους νίκη στη διοργάνωση, περιορίστηκαν στον πρώτο τους βαθμό καθώς τα τέρματα των Πάντεφ, Ζάικοφ στο 80ο και το 88ο λεπτό διαμόρφωσαν το τελικό 3-3.