Έμειναν στο μηδέν Ιρλανδία και Δανία

Στο Αβίβα Στέντιουμ του Δουβλίνου για τον 4ο όμιλο του League B η Ιρλανδία υποδέχτηκε την Δανία, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0.

Η αναμέτρηση διεξήχθη κάτω από συνεχή βροχή και δυνατό αέρα και δεν είχε πολλές ευκαιρίες.

Οι γηπεδούχοι είχαν δύο καλές στιγμές στο πρώτο ημίχρονο με σουτ των Χέντρικ (5’) και Ντάφι (39’).

Στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους η Δανία έφτασε πολύ κοντά στο γκολ αλλά το σουτ του Σίστο σταμάτησε στο δοκάρι του Ράντολφ.

Η Δανία έφτασε μετά από δύο αγώνες τους 4 πόντους και είναι στην κορυφή του ομίλου, ακολουθεί με 3 η Ουαλία μ’ ένα αγώνα, ενώ η Ιρλανδία έμεινε τελευταία με 1 βαθμό.