Ερ. Αστέρας – Παρτίζαν: Απίστευτη ατμόσφαιρα στο «Μαρακανά» (video)
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα: 0-1 (highlights)
Crvena Zvezda - Ποδόσφαιρο

Crvena Zvezda - Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Σκόραρε ο Χουάνγκ κόντρα στη Σίτι! (video)
Ο Ινμπεόμ Χουάνγκ, άλλοτε παίκτης του Ολυμπιακού, σκόραρε απέναντι στη Μάντσεστερ Σίτι, ωστόσο το τέρμα που σημείωσε ο Νοτιοκορεάτης ποδοσφαιριστής του Ερυθρού Αστέρα δεν ήταν αρκετό για να πάρει βαθμό η ομάδα του απέναντι στους Πρωταθλητές Ευρώπης.
video
Ερυθρός Αστέρας – Μάντσεστερ Σίτι 0-2: “Παρθενικό” γκολ και για τον 20χρονο Μπομπ!
Ο 20χρονος Νορβηγός επιθετικός Όσκαρ Μπομπ ήταν αυτός που σημείωσε το δεύτερο γκολ της Μάντσεστερ Σίτι στο 62ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Ερυθρό Αστέρα στο Βελιγράδι, σκοράροντας συνάμα το "παρθενικό" του τέρμα με την φανέλα των "Πολιτών.
video
Ερυθρός Αστέρας – Μάντσεστερ Σίτι 0-1: “Μαγικό” σόλο και γκολ στο ντεμπούτο του ο Χάμιλτον! (video)
Mετά από από εξαιρετική ατομική ενέργεια στο 19ο λεπτό, ο Μίκα Χάμιλτον άνοιξε το σκορ στο Βελιγράδι και σκόραρε στην παρθενική του εμφάνιση με τη φανέλα της Μάντσεστερ Σίτι!
video
Ερυθρός Αστέρας – Λειψία 1-2 (hls)
Η Λειψία επικράτησε του Ερυθρού Αστέρα στο Βελιγράδι με 2-1 και εξασφάλισε την πρόκρισή της στη φάση των 16 τοu UEFA Champions League, τερματίζοντας στη δεύτερη θέση του ομίλου, πίσω από τη Σίτι.
video
Ερ. Αστέρας – Λειψία 0-2: Εξαιρετική αντεπίθεση και γκολ του Οπέντα (vid)
Σε εξαιρετική αντεπίθεση της Λειψίας, ο Σλάγκερ κάνει τη μπαλιά στον κενό χώρο και ο Οπέντα ελίσσεται μέσα στην περιοχή του Ερυθρού Αστέρα για να γράψει το 2-0 για τους φιλοξενούμενους με ωραίο συρτό σουτ στο 77'.
video
Ερ. Αστέρας – Λειψία 0-1: Ο Σίμονς βάζει μπροστά στο σκορ τους “ταύρους” (vid)
Ο Τσάβι Σίμονς κινήθηκε κάθετα και με δεξί σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης, βάζοντας μπροστά στο σκορ τη Λειψία. Οι "ταύροι" χρειάζονται τη νίκη και ταυτόχρονα νίκη της Σίτι επί της Γιουνγκ Μπόις για να προκριθούν στη φάση των 16.