Τι κάνει αυτός ο Χάρι Κέιν!

Η Τότεναμ έκανε περίπατο στο "Τζον Σμιθ" και με έναν τρομερό -για μια ακόμη φορά- Χάρι Κέιν που σημείωσε δυο γκολ, συνέτριψε με το εμφατικό 4-0 τη Χάντερσφιλντ και είναι πλέον στο -2 από την κορυφή.

Η Τότεναμ έκανε περίπατο στο “Τζον Σμιθ” και με έναν τρομερό -για μια ακόμη φορά- Χάρι Κέιν που σημείωσε δυο γκολ, συνέτριψε με το εμφατικό 4-0 τη Χάντερσφιλντ και είναι πλέον στο -2 από την κορυφή.

Ο διεθνής Αγγλος παίκτης που έσπασε το ρεκόρ του σημειώνοντας 13 γκολ σε ένα μήνα, άνοιξε το σκορ με ένα εκπληκτικό τελείωμα σε τετ α τετ που δημιούργησε ο ίδιος και πέτυχε και το 0-3 με ένα φοβερό σουτ έξω από την περιοχή στο 24. Είχε μεσολαβήσει το τέρμα του Ντέιβις στο 16′ στο εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο της Τότεναμ και εφιαλτικό των γηπεδούχων. Το τελικό 0-4 διαμόρφωσε ο Σισοκό στις καθυστερήσεις σημειώνοντας μόλις το 2ο του τέρμα σε 101 συμμετοχές!