Super League Premier League La Liga Bundesliga Ligue 1 Euroleague

Χάντμπολ: Σούπερ ντέρμπι ΑΕΚ- Ολυμπιακός στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2022-2023.

Σούπερ ντέρμπι ΑΕΚ- Ολυμπιακός στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στις 17 Σεπτεμβρίου!

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική (17.09.2022)
Δράμα Bianco Monte – ΕΣΝ Βριλησσίων
Ιωνικός Affidea – Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ – Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΚ – Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΠΑΟΚ – ΑΣΕ Δούκα

2η Αγωνιστική (24.09.2022)
ΠΑΟΚ – Δράμα Bianco Monte
ΕΣΝ Βριλησσίων – Ιωνικός Affidea
Διομήδης Άργους – ΧΑΝΘ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic – Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΚ
ΑΣΕ Δούκα – Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

3η Αγωνιστική (01.10.2022)
Ιωνικός Affidea – ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ – ΕΣΝ Βριλησσίων
Ζαφειράκης Νάουσας – Διομήδης Άργους
ΑΕΚ – Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Δράμα Bianco Monte – ΑΣΕ Δούκα

4η Αγωνιστική (22.10.2022)
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ
Δράμα Bianco Monte – Ιωνικός Affidea
ΕΣΝ Βριλησσίων – Ζαφειράκης Νάουσας
Διομήδης Άργους – ΑΕΚ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic – Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα – ΑΕΣΧ Πυλαίας

5η Αγωνιστική (29.10.2022)
Ζαφειράκης Νάουσας – ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ – Δράμα Bianco Monte
ΑΕΚ – ΕΣΝ Βριλησσίων
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή – Διομήδης Άργους
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ιωνικός Affidea – ΑΣΕ Δούκα

6η Αγωνιστική (05.11.2022)
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Δράμα Bianco Monte – Ζαφειράκης Νάουσας
Ιωνικός Affidea – ΧΑΝΘ
ΕΣΝ Βριλησσίων – Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Διομήδης Άργους – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΣΕ Δούκα – Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

7η Αγωνιστική (12.11.2022)
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – Δράμα Bianco Monte
Ζαφειράκης Νάουσας – Ιωνικός Affidea
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΕΣΝ Βριλησσίων
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic – Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ – ΑΣΕ Δούκα

8η Αγωνιστική (16.11.2022)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Δράμα Bianco Monte – Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Ιωνικός Affidea – ΑΕΚ
ΧΑΝΘ – Ζαφειράκης Νάουσας
ΕΣΝ Βριλησσίων – Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΣΕ Δούκα – Διομήδης Άργους

9η Αγωνιστική (19.11.2022)
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Δράμα Bianco Monte
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή – Ιωνικός Affidea
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ
Διομήδης Άργους – ΕΣΝ Βριλησσίων
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΣΕ Δούκα

10η Αγωνιστική (26.11.2022)
ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους
Δράμα Bianco Monte – Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Ιωνικός Affidea – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ – Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΕΚ
ΑΣΕ Δούκα – ΕΣΝ Βριλησσίων

11η Αγωνιστική (03.12.2022)
ΕΣΝ Βριλησσίων – ΠΑΟΚ
Διομήδης Άργους – Δράμα Bianco Monte
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic – Ιωνικός Affidea
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΧΑΝΘ
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή – Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΕΚ – ΑΣΕ Δούκα


Σχολιασμός

Γράψτε το σχόλιό σας