Αφού πρώτη αντάλλαξε αγκαλιά με τον Ιτούδη, ο Εργκίν Αταμάν απευθύνθηκε στους φίλους της ομάδας του και φώναζε “ένα ακόμα Κύπελλο”. Κατά την έξοδό του όμως, από το γήπεδο, έπεσε και φίλους της Φενέρ με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί ένταση.
Εφές: Ο Αταμάν κέρδισε και… ξεσήκωσε τα πλήθη (vid)
Η Εφές κέρδισε και πάλι την Φενέρ με 87-78, έκανε το 3-1 στην σειρά κι άφησε εκτός τελικού την ομάδα του Δημήτρη Ιτούδη. Ο Αταμάν πανηγυρίζοντας με υψωμένες γροθιές, προκάλεσε ένταση
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ