Μετά τη διεξαγωγή των προκριματικών αγώνων του 17ου Novasports Beach Volley Tournament στο «Καράβι» του Σχινιά καταρτίστηκαν οι όμιλοι των κατηγοριών Golden και Silver ανδρών-γυναικών για το Σάββατο 16 Ιουλίου .
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.07: TΕΧΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΨΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ GOLDEN ΑΝΔΡΩΝ – 14.15
ΟΜΙΛΟΙ
Α’ Όμιλος
Μπάμπης Λίτος/Γιώργος Μιχελάκης
Μάνος Σαγκινέτος/Κώστας Τοκάνης
Ερρίκος Σουγιουτζόγλου/Χρήστος Σουγιουτζόγλου
Β΄ Όμιλος
Παντελής Μαρτίνος/Μαμμάης Γιάννης
Νίκος Κολιοκώτσης/Γεράσιμος Μιχαλάτος
Γιάννης Ζαμπιάκης/Αλέκος Κυρίτσης
Γ’ Όμιλος
Ηλιας Χούτος/Χρήστος Παπανδρόπουλος
Γερωνυμάκης Δημητρης/Ευριπιδης Διαμαντης
Γιώργος Αργυρόπουλος/Βίκτωρας Μπαλοδήμος
Δ’ Όμιλος
Πέτρος Πεδιαδίτης/Σταύρος Οικονομόπουλος
Bart Μπικιεβιτς/Σωκράτης Πούλιος
Noah Kimble/Panagiotis Evgenidis
Ε΄ Όμιλος
Βασιλακόπουλος Δημήτρης/Κοτσαμπάς Βαγγέλης
Ξυλουρης Ιωάννης/Ανέστης Ιωάννης
Caleb Hale/Tark Quinn
ΣΤ’ Όμιλος
Αλεξανδρόπουλος Γιώργος/Μαύρος Στάθης
Μαυράκης Παναγιώτης/Κωστακόπουλος Νίκος
Γρηγορίου Γιώργος/Καμινάρης Γεράσιμος
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.07: ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΨΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ SILVER ΑΝΔΡΩΝ – 9.15 π.μ.
ΟΜΙΛΟΙ
Α’ Όμιλος
Βασιλακόπουλος Βασίλης/Δασκαλόπουλος Θωμάς
Πολύδωρος Πούλιος/Μιχάλης Παπαιωάννου
Στάης Μανώλης/Κονταξάκης Μανώλης
Β΄ Όμιλος
Κωνσταντινος Αδαμ/Βασιλειος Φραγκιουδακης
Μάρκος Κωνσταντάκης/Κώστας Χαρισίδης
Steve Clancy/Μιχάλης Σαριδάκης
Γ’ Όμιλος
Δημήτρης Μπαλοδήμος/Χρήστος Ρεγκος
Ασημακοπουλος Κωνσταντινος/Φίλος Κωνσταντίνος
Δανιάς Παναγιώτης/Λουκάς Βαγγέλης
Δ’ Όμιλος
Ευτύχης Κόκκαλης/Δημήτρης Κουλούρης
Χρήστος Δαμάσκος/Δημήτρης Νικολακάκης
Παναγιώτης Λέλος/Γιώργος Κουτρουμπάκης
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/07: ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΨΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ GOLDEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 9.00 π.μ.
ΟΜΙΛΟΙ
Α’ Όμιλος
Κατερίνα Καπόλου/Ελεάνα Γεωργαντά
Erin Clancy/Lorin Clancy
Τόνια Κοκκίου/Μαρία Παπαδάκη
Β΄ Όμιλος
Σοφία Πάικου/Κέλλυ Κορακοβούνη
Άντζελα Βαμβακούση/Ελεάνα Πολίτου
Βλαχάκη Κωνσταντίνα/Κοκκινάκη Ειρήνη
Γ’ Όμιλος
Ζαμπιάκη Νάντια/Παπαδοπούλου Νατάσα
Λιάνα Χρηστίδου/Θάνια Βλάχου
Μαλουσάρη Όλγα/Μάρκου Γιάννα
Δ’ Όμιλος
Κωνσταντινιδου Γιουλη/ Ρηγάκου Ασπασία
Eύη Χρήστου/Αθηνά Σκυθιώτη
team bye
Ε΄ Όμιλος
Έλενα Φαράντζου/Χριστίνα Φαράντζου
Καζακου Ελευθερια/Πένυ Καράκου
Βλασταρά Μαρίζα/Μποχρίνη Βούλα
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.07: TΕΧΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΨΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ SILVER ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 14.00
Όμιλοι
Α’ Όμιλος
Σουζάννα Περουλιού/Ίριδα Γόντικα
Ζωή Μαρκομανωλακη/Χούντα Μαριλενα
Βέλη Σαμέρα/Καρολίνα Μπικίεβιτς
Β΄ Όμιλος
Παππά Μαίρη/Τατιάνα Παρασκευοπούλου
Lucienne Farrugia/Πωλίνα Λυριωτάκη
Καλλιόπη Αντωνολουκά/Παναγιώτα Σταυριανάκου
Γ’ Όμιλος
Κέλλυ Γιαννακη/Εύα Βασιου
Δήμητρα Δούκα/Ιωάννα Κολοτούρου
Μαρία Γιαννακάκη/Σοφία Χούντα