Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport (29 Ιανουαρίου - 09 Φεβρουαρίου)

Η Novasports σε συνεργασία με τα κανάλια Eurosport σας προσφέρουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε ζωντανά πολλές αθλητικές μεταδόσεις.
Δημοσίευση: 29/01/2014 - 22:15

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT (29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ)

Η Novasports σε συνεργασία με τα κανάλια Eurosport σας προσφέρουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε ζωντανά πολλές αθλητικές μεταδόσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Τετάρτη 29-01-14

11:00 Σνούκερ - German Masters: 1η μέρα Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Junior: Άνδρες & Γυναίκες - Freestyle σπριντ (Eurosport 2)

16:00 Σνούκερ - German Masters: 1η μέρα Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

17:00 Champions League Πόλο Ανδρών: ΟΣΦΠ-Μπαρτσελονέτα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Eurocup: Πανιώνιος-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Ισπανία - Κροατία (Eurosport & Eurosport HD)

19:45 Μπάσκετ - Eurocup: Φάση των 32, 4η Αγωνιστική (Eurosport 2)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Ιταλία - Σλοβενία (Eurosport 2)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Πέμπτη 30-01-14

09:45 Ελεύθερα Άλματα - Παγκ. Πρωτάθλημα Junior: Ομάδες - HS 106 (Eurosport 2)

11:00 Σνούκερ - German Masters: 2η μέρα Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

12:30 Βορινό Σύνθετο - Παγκ. Πρωτάθλημα Junior: HS 106 (Eurosport 2)

15:30 Βορινό Σύνθετο - Παγκ. Πρωτάθλημα Junior: Gundersen (Eurosport 2)

16:00 Σνούκερ - German Masters: 2η μέρα Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ελεύθερα Άλματα - Παγκ. Πρωτάθλημα Junior: HS 106 (Eurosport 2)

19:30 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Ρουμανία - Ουκρανία (Eurosport & Eurosport HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 3)

21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-ΤΣΣΚΑ (Novasports 4)

21:00 Κλειστός Στίβος: Διεθνές μίτινγκ, Ντίσελντορφ (Eurosport & Eurosport HD)

21:45 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Ολλανδία - Πορτογαλία (Eurosport 2)

22:00 Σνούκερ - German Masters: 2η μέρα Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενερμπαχτσέ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Μακάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports 3)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Παρασκευή  31-01-14

11:00 Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Junior (Eurosport 2)

12:30 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Junior: Άνδρες 10χλμ., ελεύθερη Τεχνική (Eurosport 2)

14:00 Σνούκερ - German Masters: 3η μέρα Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

17:15 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Προκριματικά HS 145, Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Pre Game Show Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» (Novasports 4)

18:30 Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών «Νίκος Σαμαράς» Α' Ημιτελικός: Λαμία-Φοίνικας Σύρου (Novasports 4)

19:30 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Κροατία - Τσεχία (Eurosport & Eurosport HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ζαλγκίρις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:30 Mixed Game Show Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» (Novasports 4)

21:00 Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών «Νίκος Σαμαράς» B' Ημιτελικός: Εθνικός Αλεξ.-ΑΕΚ (Novasports 4)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Σνούκερ - German Masters: 3η μέρα Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Βελγικό Πρωτάθλημα: Λιρς-Αντερλρχτ (Novasports 7)

21:45 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-Λοκομοτίβ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές (Novasports 3)

21:45 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Σλοβενία - Αζερμπαϊτζαν (Eurosport 2)

23:00 Post Game Show Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» (Novasports 4)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Σάββατο 01-02-14

10:30 Δίαθλο - Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα: Σπριντ γυναικών, Νόβε Μέστο/Τσεχία (Eurosport 2)

10:45 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν. Κατάβαση γυν., Σλοβενία (Eurosport & Eurosport HD)

11:30 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο κύπελλο: Γυναίκες 10χλμ κλασσικό, Ιταλία (Eurosport & Eurosport HD)

12:30 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Ελεύθ. Κατάβαση ανδρών, Ελβετία (Eurosport & Eurosport HD)

13:45 Δίαθλο - Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα: Σπριντ ανδρών, Νόβε Μέστο/Τσεχία (Eurosport 2)

14:00 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν. Κατάβαση γυν., Σλοβενία (Eurosport & Eurosport HD)

14:45 Χιονοσανίδα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Parallel Slalom, Γερμανία (Eurosport 2)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

15:15 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο κύπελλο: Άνδρες 15χλμ., κλασσικό, Ιταλία (Eurosport & Eurosport HD)

15:30 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες - HS 95, Αυστρία (Eurosport 2)

16:45 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: HS 145, Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)

17:00 Basket League ΟΠΑΠ: Ηλυσιακός-Πανελευσινιακός  (Νovasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Αρης-Skoda Ξάνθη (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Pre Game Show Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» (Novasports 4)

18:30 Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών «Νίκος Σαμαράς» Tελικός (Novasports 4)

19:00 Ελεύθερα Άλματα - Παγκ. Πρωτάθλημα Junior: Ομάδες - HS 106 (Eurosport 2)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Παναθηναϊκός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Πορτογαλία - Ρωσία (Eurosport & Eurosport HD)

21:00 Post Game Show Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» (Novasports 4)

21:00 Σνούκερ - German Masters: Ημιτελικοί, Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Ουκρανία - Βέλγιο (Eurosport 2)

Κυριακή 02-02-14

10:00 Αγώνες Σκι Αντοχής: Γερμανία (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

10:00 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική Κατάβαση γυναικών, Σλοβενία (Eurosport & Eurosport HD)

10:00 Δίαθλο - Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα: Καταδίωξη γυναικών, Τσεχία (Eurosport 2)

11:00 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Junior: Val de Fiemme, Ιταλία (Eurosport 2)

11:30 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβ. Ανδρών, Ελβετία (Eurosport 2)

11:45 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο κύπελλο: Ανδ/Γυν - Freestyle σπριντ, Ιταλία (Eurosport & Eurosport HD)

12:30 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Junior: Άνδρες - 10χλμ κλασσικό (Eurosport 2)

13:15 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική Κατάβαση γυναικών, Σλοβενία (Eurosport & Eurosport HD)

13:30 Δίαθλο - Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα: Καταδίωξη ανδρών, Τσεχία (Eurosport 2)

14:30 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν. Κατάβαση ανδρών, Ελβετία (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Διεθνές Μίτινγκ Κλειστού Στίβου: Μόσχα (Novasports 7)

15:00 Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής: ΑΕΚ-Μανδραϊκός (Novasports 3)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες - HS 95, Αυστρία (Eurosport 2)

15:30 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: HS 145, Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Αστέρας Τρ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Εργοτέλης (Νovasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Απόλλων-Ατρόμητος (Νovasports 4)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Πανθρακικός (Νovasports 7)

17:15 Darts: Dutch Open (Eurosport & Eurosport HD)

18:30 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Πορτογαλία - Ρωσία (Eurosport & Eurosport HD)

19:15 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Αζερμπαϊτζάν - Ιταλία (Eurosport & Eurosport HD)

19:30 Basket League ΟΠΑΠ: Ικαρος Χαλκίδας-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-ΠΑΟΚ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Σνούκερ - German Masters: Τελικός, Βερολίνο (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ποδόσφαιρο Σάλας - Euro 2014: Φάση Ομίλων, Τσεχία - Ισπανία (Eurosport 2)

Δευτέρα 03-02-14

11:00 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Junior: Γυναίκες - 4x3χλμ, Κλασσικό/Ελ. Τεχνική (Eurosport 2)

13:00 Σκι Αντοχής - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Junior: Άνδρες - 4x5χλμ Σκυταλοδρομία (Eurosport 2)
 
18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Βραβεία ΠΣΑΣΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Ωρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Τρίτη 04-02-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Τετάρτη 05-02-14

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Βέροια (Νovasports 3)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Απόλλων (Νovasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Πλατανιάς (Νovasports 4)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-ΑΕΛ Καλλονής (Νovasports 7)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.-ΠΑΟ (Νovasports 3)

20:30 Ευρωλίγκα Πόλο Γυναικών: ΟΣΦΠ-Σαμπαντέλ (Novasports 4)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Πέμπτη 06-02-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 Basket League ΟΠΑΠ Απόλλων Π.-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

18:30 Basket League ΟΠΑΠ: ΑΕΝΚ Δημούλας-Πανιώνιος (Νovasports 3)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Αρης (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Παρασκευή  07-02-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Σάββατο 08-02-14

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Εργοτέλης (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Απόλλων-Skoda Ξάνθη (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Volley League ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Εθνικός Αλεξ. Tελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Ολυμπιακός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

Κυριακή 09-02-14

00:10 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Αστέρας Τρ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Λεβαδειακός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Νovasports 3)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)