Χάβρη-Νις 2-0: Υπέροχο γκολ του Σάμπι (video)
Χάβρη-Παρί Σεν Ζερμέν: Ο MVP Αρνάου στο ντεμπούτο και η αποθέωση (video)
Χάβρη-Παρί Σεν Ζερμέν 0-2: «Μαγικός» Βιτίνια κλείδωσε τη νίκη (video)
Le Havre - Ποδόσφαιρο

Le Havre - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Χάβρη – Ναντ 0-1: Στο 90+3 γκολ παραμονής ο Μπάμπα (highlights)
Νίκη μία κατηγορία πήρε η Ναντ με αντίπαλο την Χάβρη και μάλιστα εκτός έδρας, χάρη στο γκολ του Μπάμπα στο 90+3 της αναμέτρησης. Οι δύο ομάδες ήθελαν μόνο τη νίκη για να καταφέρουν να ξεφύγουν από τη δύσκολη θέση του υποβιβασμού, εκεί που βρίσκονται με πολύ μιρκή διαφορά πόντων οι Λοριάν
Ligue 1: “Έμφραγμα” στο 90΄ για τη Μονακό
Η Μονακό κρατούσε τη νίκη στα χέρια της μέχρι το τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα με τη Λοριάν, όμως οι γηπεδούχοι με τον Μπακαγιόκο... έκλεψαν στα παρά ένα τον βαθμό της ισοπαλίας (2-2)
Ligue 1: «Καθάρισε» για τη Μονακό ο Μπεν Σεγκίρ – Νίκες για Χάβρη και Μετς
Το γκολ του Μπεν Σεγκίρ χάρισε τη νίκη στη Μονακό, κόντρα στη Στρασμπούρ για την 25η αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήμος. Το βαθμολογικό... τρίποντο πήραν και οι Χάβρη, Μετς, οι οποίες επικράτησαν των Τουλούζ και Κλερμόν αντίστοιχα.
video
Μονακό – Χάβρη 1-1: Ισοπαλία στο… μαρτύριο της μπάλας (highlights)
Σ' ένα παιχνίδι που αν η μπάλα είχε λαλιά θα ζητούσε βοήθεια, Μονακό και Χάβρη έμειναν στο 1-1 ταλαιπωρώντας όσους είδαν το παιχνίδι στο Λουί Ντε, αλλά κι εκείνους που το είδαν από την τηλεόραση. Στο πρώτο μέρος οι δύο ομάδες
Ligue 1: “Ιστορικό” ντεμπούτο ο Κατσέρης στη ματσάρα της Λοριάν!
Λίγες ημέρες μετά τη μεταγραφή - έκπληξη στη Λοριάν, ο Πάνος Κατσέρης έκανε ντεμπούτο στη Ligue 1 και αγωνίστηκε στο βασικό σχήμα της γαλλικής ομάδας στο απίθανο 3-3 με τη Χάβρη, όπου οι γηπεδούχοι έκαναν το 3-2 στο 91' και ισοφαρίστηκαν σε 3-3 στο 94'!
Λοριάν-Χάβρη: Βασικός ο Κατσέρης, τέσσερα χρόνια μετά τον τελευταίο Έλληνα στη Ligue 1!
Ήταν 5 Οκτωβρίου του 2019, όταν ο Ευθύμης Κολούρης ξεκινούσε βασικός στο Τουλούζ-Μπορντό. Από τότε πέρασαν κάτι περισσότερο από 4 χρόνια, για να δούμε ξανά Έλληνα στο αρχικό σχήμα σε αγώνα της Ligue 1. Ο Πάνος Κατσέρης υπέγραψε πριν μερικά 24ώρα και πήρε κατευθείαν φανέλα βασικού στη Λοριάν!
video
Χάβρη – ΠΣΖ 0-2: Ευτυχία είναι να έχεις Εμπαπέ και Αρνάου (highlights)
Πολύ πιο δύσκολα από ότι δείχνει το τελικό σκορ και με δέκα παίκτες από το δεκάλεπτο η Παρί Σεν Ζερμέν νίκησε 2-0 στην Χάβρη. Πρωταγωνιστής ο 22χρονος Ισπανός τερματοφύλακας Αρνάου στο επαγγελματικό του ντεμπούτο.
Ligue 1: «Τρένο» η Μπρεστ, σεφτέ για Ρενς
Εντυπωσιακή εκκίνηση στο πρωτάθλημα για Μπρεστ που νίκησε και τη Χάβρη εκτός έδρας, πρώτη νίκη για τη Ρενς στο σπίτι της κόντρα στην προβληματική Κλερμόν.