Αζερμπαϊτζάν – Σλοβακία 1-3 : Ήταν ζήτημα κινήτρου, ταλέντου και ισορροπιών! (highlights)
Ανώτερη κατά διαστήματα και κυρίως στο τελευταίο 20λεπτο που έπαιξε με παίκτη παραπάνω, η Σλοβακία νίκησε 3-1 στο Μπακού το Αζερμπαϊντζάν παραμένοντας στην κορυφή του 1ου ομίλου στην 3η λίγκα. Με αυτογκόλ του Μαμάντοφ (13') και σουτ των Χαράσλιν (75'), Ντούντα (87') τα τέρματα των φιλοξενούμενων ενώ είχε ισοφαρίσει στο 38' ο Μπαϊράμοφ

TOP VIDEOS

Αζερμπαϊτζάν – Σλοβακία: 1-3 (highlights)
Εσθονία – Αζερμπαϊτζάν: 3-1 (highlights)
Σλοβακία – Αζερμπαϊτζάν: 2-0 (highlights)
Αζερμπαϊτζάν – Σουηδία: 1-3 (highlights)
Αζερμπαϊτζάν – Σουηδία 1-3: Μείωσε με κεφαλιά ο Νταντάσοφ (video)
Αζερμπαϊτζάν – Σουηδία 0-3: Τρίτο τέρμα με τον Γιόκερες (video)
Βέλγιο – Αζερμπαϊτζάν 5-0: Σόου Λουκάκου και πρωτιά για τους “Διαβόλους” (highlights)
Με απόλυτο πρωταγωνιστή τον Ρομέλου Λουκάκου το Βέλγιο επικράτησε με 5-0 του Αζερμπαϊτζάν και πέρα από την πρόκριση στα γήπεδα της Γερμανίας, πήρε και την πρώτη θέση στον 6o όμιλo των πρικριματικών του Γιούρο. Ο Λουκάκου άνοιξε το σκορ στο 17ο λεπτό ο Ρομέλου Λουκάκου έκανε το 1-0 με ωραία γυρισ...
Αζερμπαϊτζάν-Σουηδία: 3-0 (Highlights)
Το Αζερμπαϊτζάν αιφνιδίασε την Σουηδία με δύο γκολ στα πρώτα έξι λεπτά και έφτασε σε νίκη 3-0 παίρνοντας εκδίκηση για το 5-0 στην Στοκχόλμη τον περασμένο Μάρτιο.