ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Ανακοίνωσε Σένσι η Ίντερ

Η Ίντερ ανακοίνωσε την συμφωνία της με τον Στέφανο Σένσι! Ο Σένσι αποκτήθηκε ως δανεικός για έναν χρόνο με οψιόν αγοράς στα 25 εκατομμύρια Ευρώ για το καλοκαίρι του 2020!

28/06/2019 • 22:54

Στην Ίντερ ο Στέφανο Σένσι

Λεπτομέρειες απομένουν πλέον για την ολοκλήρωση της μεταγραφής του Στέφανο Σένσι στην Ίντερ. Την Παρασκευή ο διεθνής μέσος και ο μάνατζερ του, βρέθηκαν στα γραφεία των «νερατζούρι»,για να επεξεργαστούν τις τελευταίες λεπτομέρειες της συμφωνίας.

Ο Κέβιν Πρινς Μπόατενγκ
10/06/2019 • 12:24

Πίσω στη Σασουόλο ο Μπόατενγκ

Στην Ιταλία και συγκεκριμένα στη Σασουόλο θα επιστρέψει ο Κέβιν Πρινς Μπόατενγκ, ο οποίος δεν υπολογίζεται από τον Ερνέστο Βαλβέρδε, εν όψει της νέας σεζόν.

Ενδιαφέρον για Μπογέ από Ιταλία
09/06/2019 • 15:31

Ενδιαφέρον για Μπογέ από Ιταλία (pic)

H ΑΕΚ δεν είναι διατεθειμένη να δαπανήσει τα 7.5 εκατ. Ευρώ της ρήτρας του Λούκας Μπογέ, με τον Αργεντινό να ενδιαφέρει τρεις συλλόγους. Δύο από την Ιταλία και έναν από την Αργεντινή.

Ο πρόεδρος της Ρόμα Τζιμ Παλότα
03/06/2019 • 20:52
Αποβολή και... ροντέο
26/05/2019 • 23:05

Αποβολή και... ροντέο (video)

Χαμός επικράτησε στο φινάλε του ημιχρόνου ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές της Αταλάντα και της Σασουόλο. Αφορμή η... κουτουλιά του Μπεράρντι στον Ντε Ρουν, που στοίχισε στον παίκτη των φιλοξενούμενων την κόκκινη κάρτα.

Αντίο Τσάμπιονς Λιγκ για την Ρόμα
18/05/2019 • 23:38
Ο Μπελότι με ψαλίδακι διαμόρφωσε το τελικό σκορ
12/05/2019 • 15:45

3-2 η Τορίνο τη Σασουόλο με ανατροπή (video)

Η Τορίνο χρειάστηκε μία ζωγραφιά του Αντρέα Μπελότι για να νικήσει την αδιάφορη Σασουόλο (έπαιζε με 10 από το 28ο λεπτό) και να μπει για τα καλά στην διεκδίκηση ενός ευρωπαϊκού εισιτηρίου.

Η μπάλα δεν τιμώρησε την Λάτσιο (video)

Με γκολ του Λούλιτς στις καθυστερήσεις η Λάτσιο πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας με το 2-2 απέναντι στην Σασουόλο η οποία με δύο τελικές προσπάθειες άγγιξε τη νίκη στο Στάντιο Ολύμπικο!

"Καρέ" τερμάτων από τη Σασουόλο!
04/04/2019 • 21:54
Ήρωας ο Ντέστρο
31/03/2019 • 21:09

Στο 96’ λύτρωση για την Μπολόνια (video)

Μ’ ένα γκολ του Ματία Ντέστρο στο 96ο λεπτό η Μπολόνια νίκησε στο «Ρενάτο Νταλ’ Άρα» με 2-1 την Σασουόλο στο μίνι ντέρμπι της Εμίλια Ρομάνια και βγήκε από την ζώνη του υποβιβασμού.