ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    18/01/2018 • 13:04
    Ηρακλής - Ηρακλής Χαλκίδας
    08/01/2018 • 20:36

«Σκούπισε» την Χαλκίδα ο Ηρακλής

Εβδομήντα επτά λεπτά ήταν αρκετά για τον επιβλητικό Ηρακλή της Θεσσαλονίκης, να «σκουπίσει» με 3-0 σετ (25-20, 25-20, 25-18) τον ανεμικό Ηρακλή Χαλκίδας και να τον προσπεράσει στο πλεονέκτημα σε πιθανή ισοβαθμία (οι δύο ομάδες ισοβαθμούν με 21 βαθμούς).

Γκόμεζ
    04/01/2018 • 21:32

Τάπια προς Αθήνα, Γκόμεζ στην Χαλκίδα

Με τον Τάπια να φλερτάρει με Παναθηναϊκό και Κηφισιά, οι διοικούντες τον Ηρακλή Χαλκίδας κινήθηκαν με απόλυτη μυστικότητα και έκλεισαν την μεταγραφή που θα τους ανεβάσει τουλάχιστον το πρεστίζ.

22/12/2017 • 20:28

Δεν περνάει κανείς από την Χαλκίδα

Ιστορικές στιγμές ζουν στην Χαλκίδα. Η ομάδα του Σπύρου Γκολίτση νίκησε 3-1 σετ (25-19, 25-21, 27-29, 25-18) και τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης, έφθασε τους 18 βαθμούς και εξακολουθεί να κάνει όνειρα τετράδας στην Volleyleague μετά από 10 αγωνιστικές.

Ηρακλής Χαλκίδας, πανηγυρική
    18/12/2017 • 22:12
    Ο Γκόμεζ πανηγυρίζει
    01/12/2017 • 22:40
    25/11/2017 • 22:30

Όνειρο ζουν στην Χαλκίδα

Το... όνειρό τους ζουν φέτος στην Χαλκίδα. Ο Ηρακλής, το καμάρι της πόλης, νίκησε και τον Εθνικό Πειραιώς με 3-1 σετ (25-21, 25-18, 14-25, 25-20) και με 11 πόντους είναι σταθερά στην τρίτη θέση της βαθμολογίας πίσω από Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ.

12/11/2017 • 08:17

Από το κέντρο η Χαλκίδα, 3-2 την Παναχαϊκή

Με μπροστάρηδες τους δύο κεντρικούς της, Χαραλαμπίδη και Τσολάκο και με 12 άσσους ο Ηρακλής Χαλκίδας νίκησε 3-2 σετ (25-15, 22-25, 25-14, 27-29, 15-11) την Παναχαϊκή μετά από συναρπαστικό αγώνα.

04/11/2017 • 22:54

Νόμος Νικολάκη, 3-1 η Κηφισιά

Ο Νικολάκης επέστρεψε και η Κηφισιά νίκησε. Η ομάδα των Βορείων Προαστίων με super τον αρχηγό της, Δημήτρη Νικολάκη που επέστρεψε, επικράτησε 3-1 σετ (27-25, 19-25, 25-21, 25-20) τον Ηρακλή Χαλκίδας στην δεύτερη στροφή της Volleyleague.

Ηρακλής
    30/10/2017 • 00:17

Γιόρτασε η Χαλκίδα τον Ηρακλή της

Με μια εντυπωσιακή νίκη ξεκίνησε ο Ηρακλής Χαλκίδας τον μαραθώνιο στην Volleyleague. Η ομάδα του Σπύρου Γκολίτση επικράτησε 3-0 σετ του Ηρακλή Πετοσφαίρισης σε ματς που κρίθηκε στην ανάπτυξη αλλά και στην τακτική του σερβίς.