Stoiximan Super League: Ολοκληρώνεται η αγωνιστική στη Λιβαδειά

Με την αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Βόλο ΝΠΣ θα ολοκληρωθεί η 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Stoiximan Super League τη Δευτέρα (16:00  Novasports Prime).

Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στη στη 13η θέση της βαθμολογίας με 13 βαθμούς, ενώ οι φιλοξενούμενοι βρίσκονται στην έκτη θέση της βαθμολογίας με 29 βαθμούς. Αυτή θα είναι η πρώτη φορά, που οι δυο ομάδες θα συναντηθούν στο γήπεδο της Λιβαδειάς. Στο ματς του πρώτου γύρου, οι Βολιώτες είχαν επικρατήσει 2-1 με τα γκολ των Τσοκάνη στο 62ο και Ντέλετιτς στο 67ο λεπτό της αναμέτρησης. Οι φιλοξενούμενοι είχαν ανοίξει το σκορ με τον Μουτίνιο στο 53ο λεπτό.