Μαρτίνς: “Κάναμε ένα πάρα πολύ κακό δεύτερο ημίχρονο” (vid)

Ο τεχνικός του Ολυμπιακού μίλησε αποκλειστικά στα κανάλια Novasports μετά την λήξη του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.

Ο Πορτογάλος προπονητής δήλωσε μεταξύ άλλων:

“Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν αρκετά καλοί, ξεκινήσαμε καλά, ξεκινήσαμε πολύ δυνατά με 4-5 κλασικές ευκαιρίες για να σκοράρουμε, είμαι πολύ ευχαριστημένος από το πρώτο ημίχρονο όχι όμως από το δεύτερο.

Κάναμε ένα κακό δεύτερο ημίχρονο, ο ΠΑΟΚ ήταν αρκετά αποτελεσματικός πέτυχε τα γκολ στις ευκαιρίες που είχε οπότε το μόνο που μένει είναι να συγχαρούμε τον αντίπαλο και να τονίσουμε ότι κάναμε ένα πάρα πολύ κακό δεύτερο ημίχρονο το οποίο δεν αντιπροσωπεύει τον Ολυμπιακό”.