Η 4η αγωνιστική, ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ στο KOE TV

Με πλήρες πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής, συνεχίζεται το Σάββατο (24/10) το 36ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

*Δημοτικό Βόλου        14.00   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Ανδρέας Μοίραλης, Χρήστος Κουρτίδης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Κουρέτας

*Λαιμός, ΝΟΒ 14.30   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ (Ναταλία Μαρκοπούλου, Αιγέας Παντελής)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*Ποσειδώνιο   15.00   ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Σπύρος Αχλαδιώτης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Παρατηρητής: Νίκος Αργυρός

*Εθνικό Πειραιά          16.00   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ (Γιώργος Σταυρίδης, Μιχάλης Μπιράκης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

Απευθείας μετάδοση από το KOE TV

*Δημοτικό Γουδή         16.00   ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Ανδρέας Κατσώνης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Δημοτικό Ηλιούπολης           17.00   ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Νίκος Μπουδραμής, Ανέστης Κωνσταντινίδης)

Παρατηρητής: Λευτέρης Γιαννέλης

*Δημοτικό Αλίμου        18.00   ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Γιώργος Σταυρίδης, Γρηγόρης Σπανούδης)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

*Δημοτικό Παλαιού Φαλήρου 18.30   ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Μανώλης Παϊρακταρίδης, Γιώργος Στεφανάκης)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ        3          51-20   9

-.ΑΕΚ                       3          40-26   9

3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.       3          47-36   6

-.ΕΘΝΙΚΟΣ               3          36-29   6

5.ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ     3          30-38   3

-.ΠΑΟΚ                     3          31-41   3

7.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      3          25-45   0

8.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    3          25-50   0

ΣΚΟΡΕΡ

12 Φουντούλης (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 11 Κριγιέστορατς (ΑΕΚ), 10 Κεχαλάρης (ΠΑΟΚ), Μιγιούσκοβιτς (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), Σολανάκης (ΑΠΟΛΛΩΝ), Τσαταλιός (ΑΕΚ)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ         3          55-19   9

-.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                     3          43-22   9

3.ΥΔΡΑΪΚΟΣ                       2          26-16   6

-.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ              3          36-36   6

5.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ              3          25-28   3

6.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                     3          29-46   0

-.ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                      2          17-40   0

8.ΝΟ ΧΙΟΥ                          3          18-42   0

ΣΚΟΡΕΡ

13 Μοσκόφ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), 11 Τοτ (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ), 9 Γκιουβέτσης (ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ), Δήμου Δ. (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), Παπασηφάκης (ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)


Σχολιασμός

Γράψτε το σχόλιό σας

Δείτε Επίσης