Ξεκίνησε η σάμπα στη Βουλγαρία...

Από 12 πόντους είχαν Ουάλας και Ντούγκλας η Βραζιλία έστησε πάρτι κόντρα στην Αίγυπτο την οποία νίκησε 3-0 σετ στο Ρούσε της Βουλγαρίας, στον δεύτερο όμιλο του Παγκοσμίου πρωταθλήματος.
0
Παντελής Λώλης
12/09/2018 • 22:17
Βραζιλία, βόλεϊ
Από 12 πόντους είχαν Ουάλας και Ντούγκλας η Βραζιλία έστησε πάρτι κόντρα στην Αίγυπτο την οποία νίκησε 3-0 σετ στο Ρούσε της Βουλγαρίας, στον δεύτερο όμιλο του Παγκοσμίου πρωταθλήματος. Οι Αιγύπτιοι είχαν πέντε περισσότερα μπλοκ (9-5) από τους Βραζιλιάνους αλλά έκαναν 25 λάθη σε 3 σετ.

21/08/2019 • 07:36

Με έμφαση στη λεπτομέρεια τα ματς σε Φάληρο, Ζάγκρεμπ, Λιντς και Κόλντινγκ

Δύσκολο το έργο του Ολυμπιακού με αντίπαλο την Κράσνονταρ,πιο παραγωγικό περιμένουμε το ματς στο Ζάγκρεμπ και ιδιαίτερα ανταγωνιστικό τον Ερυθρό Αστέρα. Γουέστ Μπρομ και η Λιντς έχουν προβάδισμα κόντρα σε αντιπάλους ικανούς στο σκοράρισμα