ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΑΕΚ
    Παναθηναϊκός, βόλεϊ γυναικών, πανηγυρική
    12/11/2016 • 23:52

"Διπλό" του Παναθηναϊκού στην Φιλαδέλφεια

Χωρίς να ικανοποιήσει με την απόδοσή του ο Παναθηναϊκός έκανε το «5x5», κάμπτωντας την αντίσταση της μαχητικής ΑΕΚ και επικρατώντας με 3-0 σετ (25-22, 25-19, 25-14) στο κλειστό σχολικό της Νέας Φιλαδέλφειας.

Χαφέζ, Κάτσαρ, Τσαβαρία και Τσοπ
    04/07/2016 • 02:43

Χαφέζ, Κάτσαρ, Τσαβαρία και Τσοπ σε πρώτο πλάνο

Αυτοί είναι οι τέσσερις ποδοσφαιριστές που έχουν αυτή τη στιγμή προβάδισμα για να φορέσουν τη φανέλα της ΑΕΚ. Διαβάστε τι ισχύει με την κάθε περίπτωση και ποιες είναι οι εναλλακτικές λύσεις.

Οι παίκτριες της ΑΕΚ
    13/03/2016 • 00:50

Άνετα και ωραία, 3-0 η ΑΕΚ τον Φιλαθλητικό

Με όπλο το σερβίς και το μπλοκ (από 9 πόντους) και με τοπ σκόρερ την Λαμπρινίδου η Ένωση έφτασε άνετα στη νίκη με 3-0 σετ (25-13, 25-17, 25-16) επί του αδύναμου Φιλαθλητικού.

Οι παίκτριες της ΑΕΚ πανηγυρίζουν
    05/03/2016 • 12:09
    22/01/2016 • 22:55

Η αρχή έγινε από την ΑΕΚ

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 19 Ιανουαρίου το 1ο Εργαστήριο Ευαισθητοποίησης (1th Αwareness Workshop) στο πλαίσιο του αναβαθμισμένου προγράμματος «Dual Career» του ΠΑ.Σ.Α.Π για τη σεζόν 2015-2016 σε συνεργασία με τους ειδικούς συμβούλους σταδιοδρομίας του Career Design.

Πανηγυρική ΑΕΚ, βόλεϊ γυναικών
    10/01/2016 • 21:35

Τρίποντο η ΑΕΚ, 3-1 την Ηλιούπολη

Με 17 πόντους της Ιβάνοβα η ΑΕΚ νίκησε στην Ηλιούπολη 3-1 σετ (25-23, 25-23, 17-25, 25-21 ) την γηπεδούχο ομάδα στο παιχνίδι με το οποίο έπεσε η αυλαία της 12ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 βόλεϊ γυναικών.

Α.Ο. Θήρας, πανηγυρική
    23/12/2015 • 20:42

To τούμπαρε η Σαντορίνη, 3-1 την ΑΕΚ

Τι και αν έχασε το πρώτο σετ. Στα επόμενα τρία η Σαντορίνη πάτησε γκάζι και με τη νίκη της με 3-1 (18-25, 26-24, 27-25, 25-17) έκλεισε ιδανικά τον πρώτο γύρο φθάνοντας την 8η συνεχόμενη νίκη της.

ΑΕΚ, βόλεϊ γυναικών, πανηγυρική
    12/12/2015 • 21:37

«Διπλό» της ΑΕΚ στη Λάρισα

Με τοπ σκόρερ την Μαρία Λαμπρινίδου (18π.) η ΑΕΚ άλωσε με 3-0 (26-24, 26-24, 25-17) την έδρα του Φιλαθλητικού στη Λάρισα και επέστρεψε στις νίκες.

29/11/2015 • 22:30

Με MVP την Λαμπρινίδου, 3-1 η ΑΕΚ τον Αίαντα

Με την Λαμπρινίδου να έχει 15 πόντους και να χρίζεται MVP του ματς η ΑΕΚ νίκησε 3-1 σετ (25-13, 20-25, 28-26, 25-17) τον Αίαντα στον αγώνα αυλαία της 7ης αγωνιστικής της Α1 γυναικών.

22/11/2015 • 20:59
    15/11/2015 • 23:34

Έχασε βαθμό ο Παναθηναϊκός από την ΑΕΚ

Κράτησε το αήττητο αλλά άφησε βαθμό. Ο Παναθηναϊκός αν και βρέθηκε να προηγείται άνετα 2-0 σετ της ΑΕΚ δεν κατάφερε να φύγει με τρίποντο αφού η Ένωση αντέδρασε, ισοφάρισε και πήρε τελικά βαθμό από το ντέρμπι που έληξε 3-2 σετ (25-16, 25-18, 16-25, 24-26, 15-9) για τις «πράσινες».

01/11/2015 • 00:27
    25/10/2015 • 21:47

Θρίλερ με «διπλό» της ΑΕΚ στα Μεσόγεια

Το πρώτο ματς που κρίθηκε στα πέντε σετ στο φετινό πρωτάθλημα είχε την υπογραφή της ΑΕΚ. Η Ένωση απέδρασε με δίποντο από τα Μεσόγεια κερδίζοντας με 3-2 σετ (25-19, 23-25, 25-14, 18-25, 15-13) το Μαρκόπουλο σε ένα ματς που τα είχε όλα.

03/10/2015 • 20:39

Πρόκριση για Παναθηναϊκό, υποσχέσεις για ΑΕΚ

Ο Παναθηναϊκός, χωρίς να πιάσει ικανοποιητική εμφάνιση, επιβεβαίωσε τον τίτλο του φαβορί στην σημερινή πρεμιέρα του τουρνουά «Νομίκεια 2015» στο κλειστό γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ της Σαντορίνης και με το νικηφόρο 3-1 (25-19, 25-23, 20-25, 25-22) σετ επί της ελλιπούς, αλλά μαχητικότατης ΑΕΚ, προκρίθηκε στον αυριανό τελικό της διοργάνωσης (20.00), όπου περιμένει το νικητή της σημερινής αναμέτρησης Α.Ο Θήρας-ΟΠΕ Ρεθύμνου.

06/11/2018 • 16:34