ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Greece
    Οι παίκτες του Παναιτωλικού
    02/10/2018 • 09:11

Θέλει νίκη ψυχολογίας ο Παναιτωλικός

Ο Παναιτωλικός θέλει τη νίκη κόντρα στον Παναθηναϊκό, προκειμένου να κάνει το σημαντικό βήμα για την πρόκρισή του στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ελλάδος και παράλληλα να τονώσει την ψυχολογία του εν όψει της συνέχειας της εφετινή σεζόν (17:30).

Φίλαθλοι Παναιτωλικού
    01/10/2018 • 19:20
    Δέλλας
    01/10/2018 • 14:48

Ξεκουράζει βασικούς ο Δέλλας

Έτοιμος για το ντεμπούτο του στο Κύπελλο Ελλάδας κόντρα στον Παναθηναϊκό είναι ο Παναιτωλικός, που υποδέχεται την Τρίτη τους πράσινους στις 17:30.

01/10/2018 • 12:48

Κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια με Παναθηναϊκό

Η διοίκηση του Παναιτωλικού ενημέρωσε πως τα εισιτήρια της εντός έδρας αναμέτρησης του κυπέλλου Ελλάδος με τον Παναθηναϊκό, τέθηκαν στη διάθεση των φιλάθλων του Αγρινίου.

Ανακοίνωση για το θέμα των τηλεοπτικών δικαιωμάτων εξέδωσε την Κυριακή η ΠΑΕ Παναιτωλικός.

Σε δυο λεπτά, τρείς βαθμοί! (video)

Με γκολ από τα αποδυτήρια, η αποφασισμένη και παθιασμένη ΑΕΛ έκαμψε την αντίσταση του φλύαρου και άστοχου Παναιτωλικού και επέστρεψε στις νίκες. Πρώτη του Φέστα στον πάγκο των «βυσσινί».

Το 1-0 της ΑΕΛ.
    29/09/2018 • 18:26

Νωρίς-νωρίς η ΑΕΛ! (video)

Με γκολ από τα...αποδυτήρια και σκόρερ τον Μιλοσάβλιεβιτς, η ΑΕΛ προηγείται με 1-0 του Παναιτωλικού.

Η ομάδα του Παναιτωλικού
    28/09/2018 • 17:01
    Ο Τραιανός Δέλλας, Παναιτωλικός.
    24/09/2018 • 22:17

Δέλλας: "Πρώτος στόχος είναι η παραμονή"

Ο προπονητής του Παναιτωλικού μετά το τέλος του αγώνα με τη Λαμία, μίλησε για δύο χαμένους βαθμούς και είπε ότι έχει ενστάσεις για τη φάση του πέναλτι έτσι όπως εξελίχθηκε μετά την απόκρουση του Κυριακίδη στη εκτέλεση του Μαστούρ

Ο Μάκης Χάβος
    24/09/2018 • 22:04

Χάβος: "Πέναλτι έχασε και ο Μαραντόνα"

Ο προπονητής της Λαμίας, μετά το παιχνίδι στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό, αναφέρθηκε στην εκτέλεση του πέναλτι από τον Μαστούρ και μίλησε για "ψυχικά αποθέματα" στο τέλος

Ένα ματς ακατάλληλο για καρδικούς έγινε το Αγρίνιο
    24/09/2018 • 21:00

Ισοπαλία... θρίλερ στο Αγρίνιο (video)

Συναρπαστικό ματς έγινε στο Αγρίνιο με εντυπωσιακές εναλλαγές συναισθημάτων. Παναιτωλικός και Λαμία αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 2-2. Δύο φορές προηγήθηκαν οι γηπεδούχοι αλλά οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων

24/09/2018 • 18:38