ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    28/10/2018 • 20:50
    Συννεφιασμένος είναι συνήθως ο καιρός για τον Άρη στην έδρα της ΑΕΚ
    28/10/2018 • 05:55

Οι έδρες τον πρώτο λόγο

Στις τρεις σημερινές (28/10) αναμετρήσεις στο πλαίσιο του πρωταθλήματος της μεγάλης κατηγορίας συνήθως "μιλούν" οι γηπεδούχοι, έχοντας υπέρ τους την παράδοση

Το «καθάρισε» ο Μάζουρεκ (video)

Με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μάζουρεκ «κλείδωσε» τη νίκη του Παναιτωλικού στα Γιάννινα.

Οι παίκτες του Παναιτωλικού πανηγυρίζουν
    20/10/2018 • 20:14

Τρίποντο ουσίας για τον Παναιτωλικό (video)

Σε μέτριο ποιοτικά παιχνίδι με ελάχιστες καλές στιγμές στις δύο περιοχές, ο Παναιτωλικός επικράτησε με 2-0 του ΠΑΣ στα Ιωάννινα. Πρώτη εκτός έδρας νίκη της ομάδας του Δέλλα και πρώτη ήττα στο μόλις 2ο εντός έδρας παιχνίδι του ΠΑΣ. Σκόρερ των δύο γκολ ο Μάζουρεκ.

Με το Novasports.gr στα Ιωάννινα

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Παναιτωλικό, για την έβδομη αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος (18:15 Novasports1HD).