ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Greece
    Οι παίκτες του Παναιτωλικού
    23/01/2019 • 12:48

Ζητάει ξένους διαιτητές ο Παναιτωλικός

Να έχει ξένους διαιτητές στα παιχνίδια του φέρεται να έχει ζητήσει ο Παναιτωλικός, μετά τα όσα έγιναν στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τον ΟΦΗ για το πρωτάθλημα.

Οι Δέλλας και Παπαδόπουλος
    21/01/2019 • 10:08

“Απρόκλητη επίθεση από τον Παπαδόπουλο”

Η διοίκηση του Παναιτωλικού κάνει λόγο για απρόκλητη επίθεση του Νίκου Παπαδόπουλου στον Χρήστο Κουτσοσπύρο, στο ημίχρονο του αγώνα στο “Θεόδωρος Βαρδινογιάννης”.

Παναιτωλικός, σήμα
    21/01/2019 • 00:03
    Ο Άγγελος Στυλιάδης
    20/01/2019 • 22:50

"Ο ΟΦΗ πήρε μία σπουδαία νίκη" (video)

Ο Άγγελος Στυλιάδης τόνισε μετά το ματς του ΟΦΗ κόντρα στον Παναιτωλικό πως οι Κρητικοί πέτυχαν μία πολύ σπουδαία νίκη, την τρίτη τους στο πρωτάθλημα.

Δέλλας - Παπαδόπουλος
    20/01/2019 • 20:39

Παπαδόπουλος: «Ζητάω συγνώμη» (video)

Την ανάγκη να ζητήσει συγνώμη για τη συμπεριφορά του στο περιστατικό με τους ανθρώπους του Παναιτωλικού αισθάνθηκε ο Νίκος Παπαδόπουλος. «Ντρέπομαι που ο Παπαδόπουλος έπεσε τόσο χαμηλά», το σχόλιο του Τραϊανού Δέλλα.

Η αποβολή του Κυριακίδη (video)

Με απευθείας κόκκινη κάρτα αποβλήθηκε ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού στο 69ο λεπτό, καθώς ο διαιτητής θεώρησε πως έπιασε τη μπάλα εκτός περιοχής.

Ιδανικό ντεμπούτο για τον Ναμπί
    20/01/2019 • 16:56

Άγγλος αναμορφωτής (video)

Ιδανικό ντεμπούτο έκανε ο Ναμπί με την φανέλα του ΟΦΗ. Χάρη σε δύο γκολ του Άγγλου επιθετικού με εκτελέσεις φάουλ και ένα του Βουό, η ομάδα της Κρήτης επικράτησε του Παναιτωλικού με 3-0 στο «Γεντί Κουλέ».

Το 2-0 του Ναμπί
    20/01/2019 • 16:45

Σκόραρε ξανά ο Ναμπί (video)

Ο νεοαποκτηθείς ποδοσφαιριστής του ΟΦΗ βρήκε για δεύτερη φορά δίχτυα κόντρα στον Παναιτωλικό και πάλι με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Με το Novasports.gr στην Κρήτη

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Παναιτωλικό για τη 17η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος (15:00 Novasports1HD).

19/01/2019 • 12:57
    16/01/2019 • 14:34