Με ανατροπή η Αλαβές

Πρώτη νίκη με ανατροπή για την Αλαβές κόντρα στην Εσπανιόλ. Μπαστόν και Σομπρίνο μέσα σε δύο λεπτά γύρισαν το ματς στο τελικό 2-1.
Σπύρος Δημολίτσας
02/09/2018 • 19:45
Νίκη για την Αλαβές

Την πρώτη της νίκη αλλά και τα πρώτα της γκολ μετά από τρεις αγωνιστικές πανηγύρισε  Αλαβές. Στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου ο Λέο Μπατιστάο άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους με τον Βραζιλιάνο να ευστοχεί σε πέναλτι.

Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου ο Μπόρχα Μπαστόν ισοφάρισε σε 1-1 και ο Ρουμπέν Σομπρίνο λίγο αργότερα έδωσε το προβάδισμα στην Αλαβές που τελικά κράτησε μέχρι το τέλος του αγώνα.
23/07/2019 • 08:39

Ματς έντονων προκλήσεων σε Τσεχία, Ολλανδία και το Λιγκ καπ Σκωτίας

Δύσκολο το ξεκίνημα του Ολυμπιακού στα προκριματικά του Τσάμπιονς λιγκ και σε μια έδρα έντονης πίεσης για κάθε φιλοξενούμενο. Καλά παιχνίδια περιμένουμε, νωρίς στην Σαϊτάμα ανάμεσα σε Μπαρτσελόνα και Τσέλσι και πιο αργά στο Αϊντχόφεν