Τρομερή ανατροπή για την Τουρκία!

Η Τουρκία με δύο γκολ στο τέλος του αγώνα κατάφερε να πάρει σπουδαία νίκη με 3-2 επί της Σουηδίας.
10/09/2018 • 23:40
Τουρκία - Σουηδία

για τη δεύτερη κατηγορία του Nations League οι Σουηδοί προηγήθηκαν 2-0 χάρη σε γκολ των Τελίν και Κλάεσον αλλά στη συνέχεια η Τουρκία πραγματοποίησε μία σπουδαία ανατροπή.

Στο 51' ο Τσαλχάνογλου μείωσε σε 2-1 ενώ στο 88ο λεπτό ο Ακμπάμπα έφερε το ματς στα ίσια. Σαν να μην έφτανε αυτό για τους Σουηδούς ο ίδιος παίκτης στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων διαμόρφωσε το τελικό 3-2.
17/11/2018 • 08:16

Προβάδισμα για Ιταλία, Σάντερλαντ. Ματς για γκολ σε Πίτερμπορο και Μπρίστολ

Πολλά ματς στις χαμηλές κατηγορίες της Αγγλίας και της Σκωτίας μας δίνουν σε πολλές περιπτώσεις ενδιαφέρουσες ιδέες αναφορικά με την προοπτική παραγωγικότητάς τους ενώ στο Μιλάνο η Ιταλία είναι απόψε φαβορί λόγω κινήτρου

14/11/2018 • 10:51