Τρελό ματς στο Κάροου Ρόουντ! (video)

Η Νότιγχαμ Φόρεστ προηγήθηκε 3-0 στο 75ο λεπτό όμως η Νόριτς κατάφερε να ισοφαρίσει και να διαμορφώσει το τελικό 3-3 στο 98ο!Συνέχίστηκε το αήττητο σερί των ''καναρινιών'', για 4ο συνεχόμενο παιχνίδι δεν κερδίζει η Φόρεστ.

Η Νότιγχαμ Φόρεστ προηγήθηκε 3-0 στο 75ο λεπτό όμως η Νόριτς κατάφερε να ισοφαρίσει και να διαμορφώσει το τελικό 3-3 στο 98ο λεπτό!Συνέχίστηκε το αήττητο σερί των ”καναρινιών”, για 4ο συνεχόμενο παιχνίδι δεν κερδίζει η Φόρεστ.

Η Φόρεστ κρατούσε μία σπουδαία νίκη μέσα στο Κάροου Ρόυντ για 78 λεπτά όμως η Νόριτς δεν παράτησε ποτέ το παιχνιδι και κατάφερε να πάρει τον βαθμό που την διατηρεί κοντά στην πρωτοπόρο Λιντς που νίκησε τη Μπλάκμπερν 3-2.

τη μπάλα στα δίχτυα του Κρουλ.

Στο δεύτερο ημίχρονο έγινε πραγματικός χαμός!Η Φόρεστ προηγήθηκε με το γκολ του Ρόμπινσον στο 65ο λεπτό και ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 0-3 με τον Κας να σημειώνει το δεύτερο προσωπικό του.

Ο Ντάνιελ Φάρκε φόρτωσε την επίθεση του και δικαιώθηκε καθώς μείωσε με τον Βράντιτς στο 77ο λεπτό και με την αλλαγή Όνελ Ερνάντεζ που μπήκε στο ματς στο 63ο λεπτό και με δύο γκολ(94′-98′) έγραψε το τελικό 3-3.