SUPER LEAGUE 1 HIGHLIGHTS

Δείτε τα highights των αγώνων μετά τη λήξη τους και τα live goals λίγα λεπτά μετά την επίτευξή τους.

video
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα 2-1: Ανενόχλητος ο Τζαβέλλας πετυχαίνει το πρώτο του γκολ (video)
Στο 61ο λεπτό ο Σούλης έδιωξε την μπάλα, η οποία κατέληξε στα σώματα και στη συνέχεια στον Τζαβέλλα που αμαρκάριστος κάνει το 2-1 για τον Ατρόμητο κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα. Πρώτο γκολ για τον Έλληνα αμυντικό με τη φανέλα της ομάδας.
video
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα 1-0: Πρώτη στιγμή για τους γηπεδούχους, σκοράρει ο Γκονζάλες (video)
Κόντρα στη ροή του αγώνα ο Ατρόμητος ανοίγει το σκορ με εξαιρετικό απευθείας σουτ του Γκονζάλες στο 37ο λεπτό. Αποτελεσματικοί οι γηπεδούχοι, πρώτη ευκαιρία και γκολ.