Γουλβς-Τότεναμ 2-1 (highlights)
Watford - Ποδόσφαιρο

Watford - Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Αυτή είναι η Premier League! Η Γουλβς με μία μνημειώδη ανατροπή στις καθυστερήσεις πάιρνει την 4η φετινή της νίκη. Παρακολουθήστε τα καλύτερα στιγμιότυπα της αναμέτρησης.
video
Παναθηναϊκός-Γουότφορντ 0-0: Αρχίζει την δημιουργία νέας ομάδας με βάση την περσινή εικόνα (hls)
Ο Παναθηναϊκός έδειξε την συνοχή στην αμυντική λειτουργία του από την περσινή περίοδο, χρειάζεται ακόμα δουλειά στην επίθεση και δυο παίκτες στον κεντρικό άξονα του παιχνιδιού του.
video
Νόριτς-Τσέλσι: 1-3 (hls)
Δεκαπέντε λεπτά χρειάστηκε η Τσέλσι για να ολοκληρώσει τη δουλειά της στο "Κάροου Ρόουντ", όπου επικράτησε 3-1 της Νόριτς για την 19η αγωνιστική της Premier League.
video
Γουότφορντ-Κρίσταλ Πάλας: 1-4 (hls)
Η Μπέρνλι με γκολ του Μι νίκησε την Τότεναμ, ενώ η Κρίσταλ Πάλας πέτυχε τέσσερα γκολ στην έδρα της Γουότφορντ, την οποία άφησε στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας.
video
Μπέρνλι-Τότεναμ: 1-0 (hls)
video
Γουότφορντ – Τσέλσι: Έπαθε ανακοπή φίλαθλος των γηπεδούχων (vid)
Ένα δυσάρεστο περιστατικό συνέβη κατά τη διάρκεια του αγώνα της Γουότφορντ με την Τσέλσι, καθώς φίλαθλος των γηπεδούχων υπέστη καρδιακή προσβολή! Μάλιστα το παιχνίδι διεκόπη για αρκετά λεπτά εξαιτίας της έκτακτης ιατρικής ανάγκης.
video
Γουότφορντ-Λίβερπουλ 0-5 (hls)
Σαν… σίφουνας πέρασε από την έδρα της Γουότφορντ η Λίβερπουλ, που νίκησε 5-0. Το 100ο του γκολ πέτυχε ο Μανέ, σπουδαία εμφάνιση για Μανέ- Φιρμίνο
video
Premier League: Εβερτον σε… υψηλές πτήσεις (hls)
Η Εβερτον νίκησε τη Νόριτς και την άφησε χωρίς βαθμό σε έξι παιχνίδια-Σκόραρε πάλι ο Μάρκος Αντόνιο και έδωσε νίκη στη Γουέστ Χαμ, ισοπαλίες στα Λέστερ-Μπέρνλι και Γουότφορντ-Νιουκάστλ