Watford - Ποδόσφαιρο

Watford - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Αγγλία: Οι ανατροπές στις καθυστερήσεις, από τον Αγουέρο στον Λεμινά! (video)
Mόλις οκτώ φορές στην ιστορία της Πρέμιερ Λιγκ, μία ομάδα έχανε στις καθυστερήσεις ενός αγώνα αλλά κατάφερε να κερδίσει. Οι τρεις από αυτές τις περιπτώσεις έχουν συμβεί στη φετινή σεζόν!
Παναθηναϊκός-Γουότφορντ 0-0: Αρχίζει την δημιουργία νέας ομάδας με βάση την περσινή εικόνα (hls)
Ο Παναθηναϊκός έδειξε την συνοχή στην αμυντική λειτουργία του από την περσινή περίοδο, χρειάζεται ακόμα δουλειά στην επίθεση και δυο παίκτες στον κεντρικό άξονα του παιχνιδιού του.
Premier League: Απώλεια βαθμών για την Τσέλσι υπό το βλέμμα του νέου ιδιοκτήτη! (hls)
Η Τσέλσι, υπό το βλέμμα του νέου ιδιοκτήτη, Τοντ Μπέλι δεν κατάφερε να κερδίσει την Γουλβς, η Άστον Βίλα επικράτησε εύκολα της Μπέρνλι ενώ οι «σφήκες» καθάρισαν από νωρίς κόντρα στη Σαουθάμπτον στο πλαίσιο της 36ης αγωνιστικής.
Υποβιβασμός για Νόριτς, ανατροπή… παραμονής η Μπέρνλι (hls)
Στην Championship θα αγωνίζεται από τη νέα σεζόν η ομάδα των Τζόλη και Γιαννούλη, καθώς υποβιβάστηκε μαθηματικά, έπειτα από την ήττα στην έδρα της Άστον Βίλα (2-0). Τεράστιο "διπλό" με ανατροπή για την Μπέρνλι.
Premier League: Ποιος είδε την Σίτι και δεν την φοβήθηκε, λευκή ισοπαλία στο Λέστερ (hls)
Η Μάντσεστερ Σίτι κυριάρχησε ολοκληρωτικά σε βάρος της Γουότφορντ και με τέσσερα γκολ του Γκάμπριελ Ζεσούς πήρε σπουδαία νίκη με 5-1! Χωρίς γκολ ολοκληρώθηκε το παιχνίδι της Λέστερ με την Άστον Βίλα.
Premier League: «Εξάρα» η Τσέλσι, σπουδαία διπλά για Μπράιτον και Λιντς (hls)
Η αγωνιστική των φιλοξενούμενων! Η Τσέλσι φιλοδώρησε με έξι γκολ την Σαουθάμπτον, ενώ την ίδια ώρα η Μπράιτον πήρε σπουδαίο διπλό στο «Εμιρέιτς» επί της Άρσεναλ με 1-2. Με ευρύ σκορ (0-3) πέρασε και η Λιντς από την έδρα της Γουότφορντ.