Σταντάρ Λιέγης – Σιντ Τρούιντεν 1-1 : Μοιράστηκαν τις “αμαρτίες” τους! (hls)
Sint - Truiden - Ποδόσφαιρο

Sint - Truiden - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Άντερλεχτ-Σεντ Τρουίντεν 4-1: Ένα εξάλεπτο ξέσπασμα αρκούσε (highlights)
Με ένα απίστευτο ξέσπασμα στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου, η Άντερλεχτ μετέτρεψε το 1-0 υπέρ της Σεντ Τρουίντεν, σε 3-1 και πήρε άλλη μία νίκη στο "Λότο Παρκ", παραμένοντας αήττητη στην έδρα της σε 13 παιχνίδια στο πρωτάθλημα.
video
Σιντ Τρούιντεν – Αντβέρπ 0-1 : Ήταν ζήτημα φιλοδοξίας και διάθεσης! (hls)
Με γκολ του Μπαλίκβισα στο 3ο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου η Αντβέρπ νίκησε την Σιντ Τρούιντεν και ετοιμάζεται, τερματίζοντας στην πρώτη 3αδα της βαθμολογίας, για τα πλέϊ-οφ διεκδίκησης του τίτλου
video
Σεντ Τρούιντεν – Κλαμπ Μπρουζ 1-1: Νέα απώλεια για τους Πρωταθλητές (hls)
Η "ελεύθερη πτώση" της Κλάμπ Μπρούζ συνεχίζεται στο βελγικό πρωτάθλημα, καθώς οι Πρωταθλητές Βελγίου ήρθαν ισόπαλοι 1-1 σε εκτός έδρας παιχνίδι για την 21η αγωνιστική με την Σεντ Τρούιντεν και αγνοούν τη νίκη από τον Οκτώβρη του 2022!
Έλεγχος ρυθμού και δυνάμεων σε Λονδίνο, Σιντ Τρούιντεν, Γκρίμσταντ
Βάσιμα τα αβαντάζ για Φιορεντίνα, Μίντλεσμπρο και Τβέντε σε ματς με μικρές και μεγάλες παγίδες! Ο ρυθμός θα κρίνει το ντέρμπι του Λονδίνου. Με την αποτελεσματικότητα θα πάρουν αυτό που θέλουν Τβέντε, Λίλεστρομ
Αντβέρπ-Σεντ Τρουίντεν 1-1: Έχασε την ευκαιρία να περάσει μόνη δεύτερη (hls)
Η Αντβέρπ είχε την ευκαιρία με νίκη να προσπεράσει την Κλαμπ Μπριζ και να ανέβει στη 2η θέση, υποδεχόμενη μία ομάδα, την Σεντ Τρουίντεν, που προερχόταν από τέσσερις σερί εκτός έδρας ήττες.
video
Σεντ Τρούιντεν – Αντβέρπ 2-1: Χαμένο… έδαφος
Σημαντικό βαθμολογικό "έδαφος" στην προσπάθεια που κάνει για την κατάκτηση του βελγικού πρωταθλήματος έχασε η Αντβέρπ, καθώς ηττήθηκε με 2-1 από την Σεντ Τρούιντεν σε εκτός έδρας παιχνίδι για την 15η αγωνιστική.