Καϊζερσλάουτερν – Σαντχάουζεν: 2-2 (hls)
Σαντχάουζεν – Καϊζερσλάουτερν: 0-0 (Hls)
Sandhausen - Ποδόσφαιρο

Sandhausen - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Σάντχαουζεν : Ζήτησε συγγνώμη από το Αμβούργο
Η Σάντχαουζεν ζήτησε συγγνώμη από το Αμβούργο με ανακοίνωσή της. Ο εκφωνητής του γηπέδου έδωσε συγχαρητήρια στο Αμβούργο για την άνοδο στην Μπούντεσλιγκα και αυτός ήταν ο λόγος που οι οπαδοί μπήκαν στο γήπεδο για να απογοητευτούν λίγα λεπτά μετά.
Σαντχάουζεν – Χάνσα Ρόστοκ 1-2: Νίκη και τέλος η αγωνία
Σπουδαία εκτός έδρας νίκη για την Χάνσα Ρόστοκ εκτός έδρας επί της Σαντχάουζεν με 2-1, νίκη που της γάζει σε μεγάλο βαθμό το άγχος της παραμονής στην κατηγορία. Με τη νίκη της αυτή η Χάνσα πάει στους 37 βαθμούς, ανεβάινει στην
video
Καϊζερσλάουτερν – Σαντχάουζεν 2-2 : Το “ηθικό” πλεονέκτημα του αουτσάϊντερ! (hls)
Ισόπαλο με σκορ 2-2 έληξε το ματς στο "Φριτς Βάλτερ Στάντιον" του Καιζερσλάουτερν ανάμεσα στην τοπική ομάδα και την Σαντχάουζεν. Οι Τόμιακ (35'), Κράους (76'πεν) τα γκολ των γηπεδούχων και οι Κουτούκου (7') Εβίνα (80') τα γκολ των φιλοξενούμενων.
Σαν Πάουλι – Σάντχαουζεν 1-1: Ο πρώτος βαθμός (hls)
Ο αρχηγός έδειξε τον δρόμο Η Σαν Πάουλι καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο απέναντι στην ακινδυνη Ζαντχοαυζεν έφτιαξε δύο σημαντικές ευκαρίες αλλά τόσο ο Έγκεσταϊν (10') όσο και ο Ντάσνερ (15') δεν κατάφεραν να νικήσουν τον Ντρέβες. Τελικά
Αξίες που δεν πρέπει να υποτιμηθούν σε Φάληρο, Παρίσι, Μπιλμπάο
H Γκρόϊτερ Φιρθ μπορεί να βρει αυτό που θέλει στην προσπάθεια για άνοδο, όμως δεν πρέπει να υποτιμήσει τη φορμαρισμένη Σαντχάουζεν. Το ίδιο πρέπει να έχουν υπόψη απόψε ο Ολυμπιακός, η Μπιλμπάο και η Μάντσεστερ Σίτι
Every Day Bet : Ποντάρισμα στα δεδομένα της Γερμανίας!
Το κάτι παραπάνω περιμένουμε από την Γκλάντμπαχ, Μπόχουμ ενώ η Σαντχάουζεν με την καλή της διάθεση μπορεί να φανεί ανταγωνιστική σε ένα πραγματικά δύσκολο ματς. Εξίσου δύσκολες οι αποστολές για Μπράγκα, Λουντογκόρετς