Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: 1-2 (highlights)
Salzburg- Ποδόσφαιρο

Salzburg- Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Σάλτσμπουργκ – Ίντερ 0-1 : Ο Λαουτάρο δίνει ανάσα στους «νερατζούρι» στο παρά 5’ (vid)
H Ίντερ έψαχνε το κάτι παραπάνω για να φύγει με τους βαθμούς της νίκης σε ένα δύσκολο ματς και το βρίσκει πέντε λεπτά πριν την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του αγώνα στο Σάλτσμπουργκ. Σε σουτ του Μπαρέλα η μπάλα βρήκε στο χέρι του Μπίντστρουπ και ο διαιτητής έδειξε το σημείο του πέναλτι! Από εκεί ο Λαουτάρο Μαρτίνες έκανε το 0-1
video
Μπενφίκα – Ζάλτσμπουργκ 0-1: Δύο πέναλτι, μία κόκκινη… εφιαλτική βραδιά (vid)
Δεύτερο πέναλτι υπέρ της Ζάλτσμπουργκ μέσα λίγα λεπτά και διπλό το κακό για τους γηπεδούχους καθώς αποβάλλεται με κόκκινη ο Αντόνιο Σίλβα. Ο Σίμιτς από τα 11 μέτρα γράφει το 0-1 στην Λισαβώνα
video
Μίλαν-Σάτσμπουργκ: Και δεύτερο γκολ ο Ζιρού, για το 3-0
Ο Ολιβιέ Ζιρού πέτυχε δεύτερο προσωπικό γκολ στην αναμέτρηση της Μίλαν με τη Σάλτσμπουργκ, δίνοντας αέρα τριών τερμάτων στους "ροσονέρι" στην αναμέτρηση για την 6η αγωνιστική του Ε' ομίλου του Champions League
video
Σάλτσμπουργκ-Τσέλσι 1-2 (hls)
Η Τσέλσι κέρδισε με 2-1 στην Αυστρία την Σάλτσμπουργκ, έφτασε τους 10 βαθμούς στον 5ο όμιλο του Champions League και «κλείδωσε» την πρωτιά. Σκόρερ για τους «μπλε» οι Κόβασιτς και Χάβερτς, είχε μειώσει για τους γηπεδούχους ο Ανταμού.