Τζιρόνα-Μπέτις 2-1: Ξανά μπροστά με το δεύτερο γκολ του Ντόβμπικ (video)
Τζιρόνα-Μπέτις 1-1: Ισοφάρισε με Χοσέ στις καθυστερήσεις (video)
Τζιρόνα-Μπέτις 1-0: Βρήκε δίχτυα με πέναλτι του Ντόβμπικ (video)
Ράγιο Βαγιεκάνο-Ρεάλ Μπέτις: 2-0 (highlights)
Μπέτις – Βιγιαρεάλ: 2-3 (highlights)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μπέτις: 2-1 (Highlights)
video
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις 2-1: Μειώνουν οι Σεβιγιάνοι με αριστοτεχνικό σουτ του Καρβάλιο (video)
video
Μπέτις – Αθλέτικ Μπιλμπάο: 3-1 (highlights)
Real Betis - Ποδόσφαιρο

Real Betis - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Διαπραγματεύσεις μεταξύ Μπέτις – Παπασταθόπουλου για παραμονή
Με βάση τα ισπανικά δημοσιεύματα η Μπέτις θέλει να ανανεώσει τον συμβόλαιο του Σωκράτη Παπασταθόπουλου για ακόμια μία σεζόν. Ο Έλληνας ποδοσφαιριστής θα αποφασίσει για το μέλλον του στο φινάλε της χρονιάς.
video
Τζιρόνα – Μπέτις 3-2: Προσεχώς Ευρώπη (highlights)
Ο 37χρονος Στουάνι έδωσε τη νίκη στην Τζιρόνα απέναντι στην Μπέτις στις καθυστερήσεις. Κακό θέαμα αλλά μπήκαν πέντε γκολ. Πρώτη νίκη στην ιστορία για την Τζιρόνα απέναντι στην Μπέτις.
video
Ράγιο Βαγεκάνο-Μπέτις 2-0: Επιτέλους νίκη! (highlights)
Η Ράγιο Βαγεκάνο ήταν χωρίς νίκη για 9 αγώνες στη La Liga, είχε να κερδίσει στο "Βαγιέκας" από τον περασμένο Σεπτέμβριο, έπαιζε απέναντι σε μία ομάδα, την Μπέτις, που ήθελε τη νίκη για να συνεχίζει να ελπίζει βάσιμα σε έξοδο στην Ευρώπη κι όμως παίζοντας καλύτερα στη μεγσλύτερη διάρκεια του αγώνα, κατέκτησε μία πολύ σημαντική νίκη με σκορ 2-0.
Ατλέτικο Μαδρ. – Μπέτις 2-1: Ο Σιμεόνε δεν χάνει από την Μπέτις (Ηighlights)
Ο Σιμεόνε δεν έχει χάσει ποτέ από την Μπέτις ως γηπεδούχος. Η Ατλέτικο θα μπορούσε να έχει καθαρίσει το παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο αλλά ήταν άστοχη. Το ματς έγινε ντέρμπι αλλά οι ροχιμπλάνκος νίκησαν 2-1 την Μπέτις.
video
Μπέτις-Αθλέτικ Μπιλμπάο 3-1: Με αποφασιστικότητα, “βλέπει” ξανά Ευρώπη (highlights)
Σε ένα παιχνίδι διασκεδαστικό, με πολλά γεγονότα, η Ρεάλ Μπέτις επιβλήθηκε στην Ανδαλουσία 3-1 της Αθλέτικ Μπιλμπάο και ελπίζει για έξοδο στην Ευρώπη, με τους Βάσκους να χάνουν την ευκαρία να πιάσουν στη 4η θέση την Ατλέτικο Μαδρίτης.
video
Κάντιθ-Μπέτις 0-2: Ευρωπαϊκά όνειρα!
Η Μπέτις πέρασε κυνικά από το Νουέβο Μιραντίγια με δύο υπέροχα γκολ στην αρχή κάθε ημιχρόνου από Γουίλιαν Ζοσέ και Φορνάλς βυθίζοντας την Κάντιθ ακόμα περισσότερο στο τέλμα της.