Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Οικογενειακή υπόθεση… Εμπαπέ!
Παρί Σεν Ζερμέν – Μετς : 3-1 (highlights)
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Ο Εμπαπέ μπήκε με την μπάλα στα δίχτυα για το 3-1!
video
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Μείωσε σε 2-1 με γυριστή κεφαλιά-ποίημα ο Ουντόλ!
video
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Παρών στο πάρτι του ο Εμπαπέ, έγραψε με τρομερό γκολ το 2-0!
video
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Άψογη ασίστ Λι και ιδανικό τελείωμα Βιτίνια για το 1-0!
Metz- Ποδόσφαιρο

Metz- Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Παρακολουθήστε τα καλύτερα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Μαρσέιγ-Μετς 1-1 για την 21η αγωνιστική της Ligue 1.
video
Στις καθυστερήσεις του αγώνα της Παρί Σεν Ζερμέν κόντρα στη Μετς, για την 17η αγωνιστική της Ligue 1, πέρασε ως αλλαγή για τους Παριζιάνους ο Ετάν Εμπαπέ, μικρός αδερφός του Κιλιάν, ο οποίος είναι 16 ετών κι έκανε το ντεμπούτο του στην κορυφαία ποδοσφαιρική κατηγορία της Γαλλίας
video
Λάθος γύρισμα από τον Εντουκιντί, έκλεψε ο Κιλιάν Εμπαπέ, πέρασε και τον τερματοφύλακα της Μετς, Ουκίτζα, και σχεδόν μπήκε με την μπάλα στην αντίπαλη εστία για το τρίτο γκολ της Παρί Σεν Ζερμέν και το 52ο δικό του σε 53 συμμετοχές με σύλλογο και Εθνική Γαλλίας μέσα στο 2023
video
Την ημέρα των 25ων γενεθλίων του, ο Κιλιάν Εμπαπέ χάρισε στους φίλους της Παρί Σεν Ζερμέν ένα γκολ χάρμα ιδέσθαι, με το οποίο οι Παριζιάνοι διπλασίασαν τα τέρματά τους κόντρα στη Μετς στο 60ό - Αυτό ήταν το 51ο δικό του σε 53 συμμετοχές με σύλλογο και Εθνική Γαλλίας μέσα στο 2023
video
Η Παρί Σεν Ζερμέν άνοιξε το σκορ στο 49ο λεπτό της συνάντησης με τη Μετς, με τον Λι να βγάζει με εξαιρετικό τρόπο σέντρα-ασίστ από τα δεξιά και τον Βιτίνια να προλαβαίνει την αντίπαλη άμυνα, γράφοντας με υπέροχο τρόπο το 1-0 για τους Παριζιάνους
video
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς 0-0: Αυτο-δοκάρι ο Ντανίλο!
Φοβερό αυτογκόλ θα έβαζε ο Ντανίλο με κεφαλιά στο 24ο, μετά από σέντρα του Βαν Ντε Κέρκοφ στην περιοχή της Παρί Σεν Ζερμέν, όμως, η μπάλα βρήκε στο αριστερό δοκάρι του Ντοναρούμα και δεν έγινε το 0-1 για τη Μετς