Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Οικογενειακή υπόθεση… Εμπαπέ!
Παρί Σεν Ζερμέν – Μετς : 3-1 (highlights)
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Ο Εμπαπέ μπήκε με την μπάλα στα δίχτυα για το 3-1!
video
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Μείωσε σε 2-1 με γυριστή κεφαλιά-ποίημα ο Ουντόλ!
video
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Παρών στο πάρτι του ο Εμπαπέ, έγραψε με τρομερό γκολ το 2-0!
video
Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς: Άψογη ασίστ Λι και ιδανικό τελείωμα Βιτίνια για το 1-0!
Metz- Ποδόσφαιρο

Metz- Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Μετς – Μονακό 2-5: Δεύτεροι με 5άρα οι Μονεγάσκοι (highlights)
Με τρία γκολ στα πρώτα δεκαέξι λεπτά του παιχνιδιού η Μονακό έβαλε κάτι παραπάνω από γερές βάσεις για να κερδίσει την αναμέτρηση απέναντι στην Μετς, που σ' αυτήν την εντός έδρας αναμέτρηση ήθελε μόνο τη νίκη. Όμως τα τεράστια
Ligue 1: “Έμφραγμα” στο 90΄ για τη Μονακό
Η Μονακό κρατούσε τη νίκη στα χέρια της μέχρι το τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα με τη Λοριάν, όμως οι γηπεδούχοι με τον Μπακαγιόκο... έκλεψαν στα παρά ένα τον βαθμό της ισοπαλίας (2-2)
Ligue 1: «Καθάρισε» για τη Μονακό ο Μπεν Σεγκίρ – Νίκες για Χάβρη και Μετς
Το γκολ του Μπεν Σεγκίρ χάρισε τη νίκη στη Μονακό, κόντρα στη Στρασμπούρ για την 25η αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήμος. Το βαθμολογικό... τρίποντο πήραν και οι Χάβρη, Μετς, οι οποίες επικράτησαν των Τουλούζ και Κλερμόν αντίστοιχα.
video
Λυών – Μετς 1-1: Αδυνατούν να κερδίσουν οι Λυωναί (highlights)
Ούτε τώρα μπόρεσε να φτάσει στη νίκη η Λυών, καθώς έμεινε στο 1-1 με αντίπαλο την Μετς στο Γκρουπάμα Στάντιον. Οι παίκτες του Φάμπιο Γκρόσο άγγιξαν το 1-0 στα 35 δευτερόλεπτα της αναμέτρησης όταν ο Μαμά Μπαλντέ βγήκε μόνος του
Βραδιά με γκολ σε “αφιλόξενες” έδρες…
Προβάδισμα λόγω ανωτερότητας έχουν απόψε Ρεάλ και Μπασακσεχίρ αλλά πρέπει να παίξουν σοβαρά. Πιο αμφιρροπα τα ματς στο Μετς, το Μίντιλάντ και το Ρέτζιο της Καλάβριας όπου και εκεί οι φιλοξενούμενοι θα παίξουν με αξιώσεις νίκης!