Χαϊντενχάιμ-Μπάγερν Μονάχου 3-2 (highlights)
video
Χαϊντενχάιμ-Μπάγερν 3-2: Ολική ανατροπή για τους νεοφώτιστους (video)
video
Χαϊντενχάιμ-Μπάγερν 2-2: Ανατροπή μέσα σε ένα δίλεπτο από τους γηπεδούχους (video)
video
Χαϊντενχάιμ-Μπάγερν 0-2: Ο Γκνάμπρι δίνει προβάδισμα ασφαλείας στους φιλοξενούμενους (video)
video
Χαϊντενχάιμ-Μπάγερν 0-1: Ο Κέιν δίνει το προβάδισμα στους Βαυαρούς (video)
video
Στουτγκάρδη-Χάιντενχαϊμ 3-3 (highlights)
video
Χαϊντενχάιμ-Γκλάντμπαχ 1-1 (highlights)
video
Χάιντενχάιμ – Γκλάντμπαχ 1-1: Ο Ντίνγκτσι το γκολ της αγωνιστικής (video)
video
Άουγσκμπουργκ – Χάιντενχαϊμ: 1-0 (highlights)
video
Χάιντενχαϊμ – Αϊντραχτ Φρ.: 1-2 (highlights)
Heidenheim - Ποδόσφαιρο

Heidenheim - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Χάιντενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου 3-2: Μυθική ανατροπή ιστορική νίκη! (highlights)
Η Χάιντενχάιμ με καταπληκτική εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο, ανέτρεψε την εις βάρος της κατάσταση κόντρα στην Μπάγερν, παίρνοντας τη νίκη που είναι παράλληλα πρώτη κόντρα στους Βαυαρούς.
Στουτγκάρδη-Χάιντενχαϊμ 3-3: Σε νεκρό χρόνο το “φιλί της ζωής” από τον Ουντάβ!
Σε ένα εκπληκτικό παιχνίδι με απίστευτη εξέλιξη, Στουτγκάρδη και Χάντενχαϊμ, αναδείχτηκαν ισόπαλες 3-3, με το 2-0 για τους γηπεδούχους να γίνεται 3-2 για την ομάδα του Σμιντ και με τον Ουντάβ στην τελευταία φάση του παιχνιδιού να δίνει τον πολύτιμο βαθμό στην ομάδα του.
video
Βέρντερ Β. – Χάιντενχαϊμ 1-2: Της χάλασε το πάρτι (highlights)
Η Βέρντερ Βρέμης ήθελε να συνδυάσει το πάρτι για τα 125 χρόνια της με μία νίκη κόντρα στην Χάιντενχαϊμ, όμως η ομάδα του Σμιντ μοιάζει με τρένο δίχως φρένα τις τελευταίες 9 αγωνιστικές και πήρε μία τεράστια νίκη με 2-1. Το
video
Χόφενχαϊμ-Χάιντενχαϊμ 1-1: Μια λαμπάδα στο ύψος του Μίλερ! (highlights)
Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον τερματοφύλακά της ο οποίος έκανε ασύλληπτες επεμβάσεις, η Χάιντενχαϊμ έφυγε όρθια και από την έδρα της Χόφενχαϊμ. Προηγήθηκε με γκολάρα του Ντινκτσί, ισοφαρίστηκε με πέναλτι του Κράμαριτς.
video
Λειψία – Χάιντεχαϊμ 2-1 : Ξεκίνησε άνετα, κατέληξε αγχωτικά (highlights)
Ανώτερη αλλά και κουρασμένη η Λειψία πέτυχε την 3η συνεχόμενη εντός έδρας νίκη στο 250ο παιχνίδι της στην Μπουντεσλίγκα. Τα γκολ της πέτυχα οι Οπέντα (28’ πεν.) και Πόουλσεν (42’) με τον Γκίμπερ να μειώνει για λογαριασμό των φιλοξενούμενων στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου!