Καϊζερσλάουτερν – Αννόβερο 3-1 (highlights)
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ανόβερο: 3-3 (hls)
Hannover 96 - Ποδόσφαιρο

Hannover 96 - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Ανόβερο – Καϊζερσλάουτερν 1-1: “Χ”αμογελούν οι φιλοξενούμενοι (highlights)
Με δύο γκολ στο δεύτερο μέρος Ανόβερο και Καϊζερσλάουτερν μοιράστηκαν γκολ και βαθμό, μία ισοπαλία όμως που ικανοποιεί μόνο τους φιλοξενούμενους. Στο πρώτο μέρος κυριάρχσε η νευρικότητα και τα λάθη, με τις δύο ομάδες να έχουν μόλις τρεις σχετικά καλές στιγμές, όχι όμως ευκαιρίες. Στο
video
Μπράουνβαϊγκ – Αννόβερο 1-0: Λυτρωτής Νικολάου (hls)
Στο ντέρμπι του κρατηδίου της Κάτω Σαξονίας, η Μπράουνσβαϊγκ επικράτησε με 1-0 στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με σκόρερ τον Γιάννη Νικολάου. Ο Ελληνικής καταγωγής αμυντικός μέσος με προβολή, ύστερα από κεφαλιά πάσα του