Gent - Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Δείτε τα καλύτερα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Γάνδη-Αντβέρπ για την 27η αγωνιστική του Βέλγικου πρωταθλήματος.
video
Τα καλύτερα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Γκενκ - Γάνδη στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής για το βελγικό πρωτάθλημα.
video
Στις καθυστερήσεις ο Αροκοντάρε τραυματίστηκε σοβαρά στο κεφάλι. Πέντε λεπτά αργότερα ο ποδοσφαιριστής της Γκενκ ανέκτησε τις αισθήσεις του και δύο παίκτες της Γάνδη βοήθησαν τους τραυματιοφορείς να τον μεταφέρουν εκτός αγωνιστικού χώρου.
video
Γάνδη-Γουέστ Χαμ: 1-1 (hls)
Η Γάνδη είχε 20 τελικές κόντρα στη Γουέστ Χαμ, αλλά μία απροσεξία την έβαλε να κυνηγάει το σκορ για να γλιτώσει τελικά την ήττα με γκολ ενός πρώην παίκτη του Ολυμπιακού.
video
Γάνδη-Γουέστ Χαμ: Ο Σιδηρόπουλος μέσω VAR πήρε πίσω κόκκινη κάρτα
Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα ο Πιατκόφσκι για φάουλ στον Λούκας Πακετά με τον Τάσο Σιδηρόπουλο να εξετάζει αν υπάρχει πέναλτι υπέρ της Γουέστ Χαμ, αλλά η απόφαση ανακλήθηκε μετά την εξέταση της φάσης από το VAR, ενώ πήρε πίσω και την κόκκινη κάρτα.
video
Γάνδη-Γουέστ Χαμ 1-1: Ισοφάριση με γκολάρα πρώην παίκτη του Ολυμπιακού (vid)
Στο 56ο λεπτό ήρθε η απάντηση της Γάνδης, η οποία ισοφάρισε μετά από εξαιρετική κυκλοφορία της μπάλας και υπέροχο τελείωμα της φάσης από τον πρώην επιθετικό του Ολυμπιακού, Ούγκο Κάιπερς.
video
Γκεντ – Άντερλεχτ 1-0 (hls)
Με γκολ του νέου αστέρα της Γκεντ, Γκιφτ Ορμπάν, η ομάδα από τη Γάνδη επικράτησε 1-0 της Άντερλεχτ σε εντός έδρας παιχνίδι για την 28η αγωνιστική του βελγικού πρωταθλήματος και έκανε ένα σημαντικό βήμα για τη συμμετοχή της στα πλέι οφς.