Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ: 0-0 (highlights)
Φέγενορντ – Φορτούνα Σ.: 1-1 (hls)
Fortuna Sittard - Ποδόσφαιρο

Fortuna Sittard - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ 0-1 : Κράτησε το πρεστίζ και την αίγλη των “αστεριών” (highlights)
Με γκολ του Σλοβάκου Χάντσκο από το 18ο λεπτό η Φέγενορντ νίκησε στο Σιτάρντ με 1-0 διατηρώντας με ασφάλεια τη 2η θέση που οδηγεί στο Τσάμπιονς λιγκ. Ο Σιόβας στο 60' μοιραίος παίκτης της Φορτούνα!
video
Τβέντε – Φορτούνα Σιτάρντ 2-0: Προβάρει… σεντόνι (highlights)
Άλλη μια σημαντική νίκη πέτυχε η Τβέντε, καθώς επικράτησε εντός έδρας της Φορτούνα Σιτάρντ με 2-0 και έκανε ένα ακόμη βήμα για τη διατήρηση της τρίτης θέσης και την εξασφάλιση του εισιτηρίου για τα προκριματικά του Champions League.
Μια κούπα στον δρόμο για την ανάκαμψη!
Μια καλή επιτυχία ψάχνουν η Μπεσικτάς του Φερνάντο Σάντος και η Μονακό έτσι ώστε να ξαναμπούν στο δρόμο των επιτυχιών! Κάτι ανάλογο ψάχνει η Αντβέρπ στον πρώτο ημιτελικό ως φιλοξενούμενη της Οστάνδης
Βερόνα: Ανακοίνωσε Νόσλιν
Μετά τις αποχωρήσεις σημαντικών παικτών η Βερόνα ανακοίνωσε και έναν νέο παίκτη. Απέκτησε τον 24χρονο ακραίο επιθετικό Τιγιάνι Νόσλιν από την Φορτούνα Σιτάρντ.
video
Αϊντχόφεν – Φορτούνα Σιτάρντ 3-1: Άνετα πρώτη (highlights)
Όπως αναμενόταν η PSV κατάφερε να επικρατήσει της Φορτούνα Σιτάρντ του Δημήτρη Σιόβα και το έκανε πολύ εύκολα απ' ότι δείχνει το τελικό. 3-1 . Οι γηπεδούχοι από τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης πήραν τον έλεγχο του αγώνα και είχε
video
Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ 0-0 : “Γκέλα” με το καλησπέρα… (hls)
Εν μέρει δίκαιη η μοιρασιά στο Ρότερνταμ ανάμεσα στην πρωταθλήτρια Φέγενορντ - που έπαιξε για 65 λεπτά με δέκα παίκτες - και την Φορτούνα Σιτάρντ της εξαιρετικής τακτικής, του θράσους και του πολύ καλού Σιόβα!
Έλεγχος ρυθμού και δυνάμεων σε Λονδίνο, Σιντ Τρούιντεν, Γκρίμσταντ
Βάσιμα τα αβαντάζ για Φιορεντίνα, Μίντλεσμπρο και Τβέντε σε ματς με μικρές και μεγάλες παγίδες! Ο ρυθμός θα κρίνει το ντέρμπι του Λονδίνου. Με την αποτελεσματικότητα θα πάρουν αυτό που θέλουν Τβέντε, Λίλεστρομ
Σιόβας: Και του χρόνου στη Φορτούνα
Κάτοικος Σιτάρντ θα παραμείνει ο Δημήτρης Σιόβας, καθώς η Φορτούνα γνωστοποίησε σήμερα (24/6) την επέκταση της συνεργασίας της με τον 33χρονο σέντερ μπακ έως το καλοκαίρι του 2024.