Μπρέντφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-1 (highlights)
Μπρέντφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-1: Ο Αγέρ ισοφαρίζει στις καθυστερήσεις (video)
Μπρέντφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1: Ο Μάουντ ανοίγει το σκορ (video)
Μπρέντφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Πολύ κοντά στο γκολ με Χόιλουντ (video)
Μπέρνλι – Μπρέντφορντ 2-1 (highlights)
video
Μπέρνλι – Μπρέντφορντ 2-1: Ο Αγερ μειώνει για τις “μέλισσες” (video)
video
Μπέρνλι – Μπρέντφορντ 2-0: Ο Φοφανά εξιλεώνεται μετά την χαμένη του ευκαιρία (video)
Brentford - Ποδόσφαιρο

Brentford - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

video
Μπρέντφορντ-Μαν. Γιουνάιτεντ 1-1: Άξιζαν κάτι παραπάνω οι “μέλισσες” (highlights)
Σε ένα εκπληκτικό παιχνίδι στο "Κομιούνιτι Στέιντιουμ", Μπρέντφορντ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, αναδείχτηκαν ισόπαλες 1-1, με δύο τέρματα που επιτεύχθηκαν στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού.
video
Γουέστ Χαμ – Μπρέντφορντ 4-2: Επιστροφή Πακετά, επιστροφή στις νίκες (highlights)
Μετά από δύο μήνες ο Πακετά επέστρεψε στην ενδεκάδα της Γουέστ Χαμ και η ομάδα επέστρεψε και στις νίκες με το 4-2 απέναντι στην Μπρέντφορντ. Χατ-τρικ ο Μπόουεν. Φανταστικό γκολ ο Έμερσον. Άπιαστος ο Κούντους.
video
Μάντσεστερ Σ. – Μπρέντφορντ 1-0: Καθάρισε ο Νορβηγός (highlights)
Η Σίτι επέστρεψε στην μάχη του τίτλου με το 1-0 απέναντι στην Μπρέντφορντ. Γκολ νίκης από τον Χάαλαντ ο οποίος βρήκε δίχτυα απέναντι στην μοναδική ομάδα που δεν είχε σκοράρει στην καριέρα του στην Πρέμιερ Λιγκ.
video
Μπρέντφορντ – Λίβερπουλ 1-4: Περίπατος στο Λονδίνο, αγωνία για Ζότα (highlights)
Εύκολο απόγευμα είχε η Λίβερπουλ στην 25η «στροφή» της Premier League, καθώς πέρασε... αέρας από το Λονδίνο, επικρατώντας 4-1 της Μπρέντφορντ, σε μία νίκη που επισκιάστηκε από τον τραυματισμό του Ζότα.