Βέροια - Ποδόσφαιρο

Βεροια - Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Λαμία – Βέροια 1-1 : Ισοφαρίζει με εντυπωσιακό βολέ ο Μπεχαράνο! (vid)
Η Λαμία ισοφαρίζει σε 1-1 στο 78ο λεπτό με ένα ωραίο γκολ του Ντάνι Μπεχαράνο. Ο Βολιβιανός μέσος βρήκε τη μπάλα λίγο έξω από την μεγάλη περιοχή των φιλοξενούμενων, έτσι όπως την απομάκρυνε με γροθιές ο τερματοφύλακας Παπαδόπουλος και με ωραίο βολέ την έστειλε στα δίχτυα!
video
Λαμία – Βέροια 0-1 : O Γιακουμάκης βάζει νέα δεδομένα στο “τελικό”! (vid)
Στο 26ο λεπτό η Βέροια ανοίγει το σκορ με κεφαλιά του Γιακουμάκη και πλέον δημιουργεί νέα δεδομένα στο 2ο μπαράζ για μια θέση στην μεγάλη επαγγελματική κατηγορία! Θυμίζουμε πως στο πρώτο ματς. η Λαμία νίκησε στη Μακεδονία με 2-1 και πλέον η "βασίλισσα του βορρά" είναι μέσα στο παιχνίδι της ανόδου, αν και χρειάζεται τουλάχιστον ένα γκολ ακόμη για να τα καταφέρει!
video
Βέροια-Λεβαδειακός: Διπλή απειλή με Πασά (vid)
Στο 3' ο Γιάννης Πασάς βρέθηκε στην περιοχή του Λεβαδειακού έκανε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. Ένα λεπτό αργότερα ο ίδιος ποδοσφαιριστής κάνει το σουτ, αλλά η "στρογγυλή θεά" κόντραρε και καταλήγει κόρνερ.
video
Βέροια-Ολυμπιακός Β’: 1-0 (hls)
Η Βέροια χρειάστηκε ένα τέρμα του Πασά στο 15ο λεπτό για να πάρει το τρίποντο κόντρα στον Ολυμπιακό Β' και να παραμείνει πρώτη με 58 βαθμούς.
video
Βέροια – Θεσπρωτός 2-1 (hls)
Στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα της Superleague 2 παραμένει η Βέροια μετά την εντός έδρας νίκη της με 2-1 επί του Θεσπρωτού.
video
Ξάνθη-Βέροια 0-3 (hls)
Η Βέροια πανηγύρισε σπουδαίο διπλό στην έδρα της Ξάνθης και έκανε σημαντικό βήμα για την κατάληψη της πρώτης θέσης στο Βόρειο Όμιλο της Super League 2.
video
Βέροια-Καβάλα: 2-0 (hls)
Η Βέροια κέρδισε το ντέρμπι κορυφής με 2-0 και πλέον βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από την πρωτοπόρο Καβάλα.