Πίζα – Μπενεβέντο 1-0 : Ντέρμπι πάθους και λαθών στην Τοσκάνη!
Μπενεβέντο-Πίζα 1-0: Πάλι ο Λαπαντούλα έδωσε τη λύση
Benevento - Ποδόσφαιρο

Benevento - Ποδοσφαιρο - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Τελικός “χλιδής” στο Κατάρ, ματς με δυνατούς φιλοξενούμενους στην Ιταλία
Τα πάντα μπορούν να συμβούν στον τελικό του Μουντιάλ ανάμεσα σε δύο ομάδες που ανά πάσα στιγμή μπορούν να σκοράρουν! Αμφίρροπα ματς έχουμε στην Ιταλική Serie B και την Ισπανική Segunda División.
video
Πίζα – Μπενεβέντο 1-0 : Ντέρμπι πάθους και λαθών στην Τοσκάνη! (hls)
Η Πϊζα θα διεκδικήσει το 3ο εισιτήριο της ανόδου προς την Serie A, καθώς νίκησε με 1-0 την Μπενεβέντο και σε αυτή την ισορροπία νικών και τερμάτων, προκρίθηκε ως η ομάδα με την καλύτερη βαθμολογία στην κανονική περίοδο!
Μπενεβέντο-Πίζα 1-0: Πάλι ο Λαπαντούλα έδωσε τη λύση (hls)
Σε ένα παιχνίδι με πολύ τακτική κια λίγες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες, ο έμπιειρος Τζιανλούκα Λαπαντούλα ήταν αυτός που έδωσε πάλι τη λύση για την ομάδα του. Ο 32χρονος Ιταλοπερουβιανός επιθετικός που είχε δώσει την πρόκριση
Ματς ειδικών περιστάσεων σε Τούμπα, ΟΑΚΑ και Νότιγχαμ
Στα πλέϊ-οφ ανόδου της Ιταλίας και της Γαλλίας περιμένουμε γκολ με το αβαντάζ έδρας να θεωρείται δεδομένο.. Τη 2η θέση της Σούπερ Λίγκα, διεκδικούν τρεις ομάδες με τον ΠΑΟΚ να έχει θεωρητικό αβαντάζ
video
Μπενεβέντο-Κροτόνε 1-1: Τώρα ψάχνει ένα θαύμα…(hls)
Η Μπενεβέντο δέχθηκε την ισοφάριση στις καθυστερήσεις και πλέον θλένει νίκη της Λάτσιο επί της Τορίνο στο εξ αναβολής ματς, για να παίξει "τελικό" παραμονής με τη "Γκρανάτα" την τελευταία αγωνιστική.
Every Day Bet: Στενά περιθώρια σε Μιλάνο, Φλωρεντία και Μπενεβέντο
Επικίνδυνα εμπόδια θα πρέπει να ξεπεράσουν Λειψία, Μπαρτσελόνα και Μίλαν απέναντι σε ομάδες με όρεξη να παίξουν επιθετικό ποδόσφαιρο. Το κίνητρο "χρίζει" φαβορί Λίβερπουλ,, Μπενεβέντο και Κιλμάρνοκ