Αγγλία-Βέλγιο 2-2: «Buzzer beater» του Μπέλιγχαμ (video)
Αγγλία-Βέλγιο 1-2: Διπλασιάζει τα τέρματά του ο Τίλεμανς (video)
video
Αγγλία-Βέλγιο 1-1: Ανοίγει… λογαριασμό από την «άσπρη βούλα» ο Τόνεϊ (video)
video
Αγγλία-Βέλγιο 0-1: Μεγάλο λάθος του Πίκφορντ, ανοίγει το σκορ ο Τίλεμανς (video)
video
Βέλγιο – Αζερμπαϊτζάν: 5-0 (highlights)
video
Βέλγιο – Αζερμπαϊτζάν: Σκόραρε τέσσερα γκολ σε 20 λεπτά ο Λουκάκου (video)
video
Βέλγιο – Σερβία: 1-0 (highlights)
video
Bέλγιο – Σερβία: Δεύτερο δοκάρι ο Τζούριτσιτς! (video)
video
Βέλγιο – Σερβία: Δοκάρι ο Tζούριτσιτς! (video)

video
Βέλγιο – Αζερμπαϊτζάν 5-0: Σόου Λουκάκου και πρωτιά για τους “Διαβόλους” (highlights)
Με απόλυτο πρωταγωνιστή τον Ρομέλου Λουκάκου το Βέλγιο επικράτησε με 5-0 του Αζερμπαϊτζάν και πέρα από την πρόκριση στα γήπεδα της Γερμανίας, πήρε και την πρώτη θέση στον 6o όμιλo των πρικριματικών του Γιούρο. Ο Λουκάκου
video
Σουηδία – Βέλγιο: Αμφότερες δεν θέλουν να συνεχιστεί το παιχνίδι (video)
Σουηδία και Βέλγιο έχουν εκφράσει την επιθυμία τους, να μην πραγματοποιηθεί το δεύτερο ημίχρονο, μετά την τρομοκρατική επίθεση ενόπλου που είχε αποτέλεσμα τον θάνατο δύο Σουηδών και τον σοβαρό τραυματισμό ενός ακόμη.
video
Προκριματικά Euro: Ενός λεπτού σιγή πριν την έναρξη των αγώνων (video)
Όπως ανακοίνωσε η ΟΥΕΦΑ, πριν τα σημερινά παιχνίδια για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στην μνήμη των δύο Σουηδών φιλάθλων που δολοφονήθηκαν την Δευτέρα στις Βρυξέλλες πριν από το ματς του Βελγίου με την Σουηδία.
video
Σουηδία: «Δεν θα ξεχάσουμε ποτέ αυτούς που έπεσαν θύματα αυτής της άγριας επίθεσης» (video)
Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Σουηδίας με ανακοίνωση που εξέδωσε μετά την τρομοκρατική επίθεση ενόπλου που είχε ως αποτέλεσμα τον θάνατο δύο ανθρώπων και τον τραυματισμό ενός ακόμη, τόνισε πως το Σουηδικό ποδόσφαιρο θρηνεί.
video
Μενιέ: «Και τα χειρότερα μάλλον έρχονται…» (video)
Ο Βέλγος αμυντικός της Ντόρτμουντ, Τόμας Μενιέ, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στα Μέσα κοινωνικής δικτύωσης εξέφρασε την λύπη του αλλά και τον προβληματισμό του για την χθεσινή τρομοκρατική επίθεση στις Βρυξέλλες.
video
Ινφαντίνο για την τρομοκρατική επίθεση: «Είμαι βαθιά συγκλονισμένος και λυπημένος» (photo&video)
Ο πρόεδρος της FIFA, Τζιάνι Ινφαντίνο εξέφρασε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στα Μέσα κοινωνικής δικτύωσης, «βαθιά συγκλονισμένος και λυπημένος», για την τρομοκρατική επίθεση στις Βρυξέλλες.