This is Football: Ο Άγγλος που μένει στη Σμύρνη και ήρθε στην Αθήνα για το Απόλλων – Πανιώνιος! (video)
Τσιλούλης: “Αφιερώνω το γκολ στην κοπέλα μου” (vid)
Τεννές: “Περιμένουμε τις εξελίξεις”
video
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης : 2-2 (hls)
video
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης 2-2 : Ο Ντάουντα φέρνει ισορροπία στο 90′ (vid)
video
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης 2-1 : Νέο προβάδισμα με τον Ιγκλέσιας (vid)
video
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης 1-1 : Ισοφάριση με θεαματικό βολέ του Τσιλούλη!
video
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης 1-0 : Το “πολύτιμο” κεφάλι του Μπαράλες (vid)
video
Νικολαΐδης: “Κακοποιήθηκε ο Απόλλων, δεν είναι δίκαιο αυτό που γίνεται” (vid)
Απόλλων Σμύρνης - Ποδόσφαιρο

Απολλων Σμυρνης - Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Αποκλειστικό
Η ενότητα This is Football της εκπομπής Novasports FC ήταν αυτή την εβδομάδα αφιερωμένη σε έναν Άγγλο φίλαθλο, μόνιμο κάτοικο Σμύρνης, ο οποίος ήρθε στην Αθήνα με μοναδικό στόχο να παρακολουθήσει το παιχνίδι των ιστορικών ομάδων του Απόλλωνα με τον Πανιώνιο, εξαιτίας της αγάπης του για την πόλη! Δείτε την απίθανη ιστορία του Άντριου Σιμς στο βίντεο του novasports.gr.
video
Ο Μπάμπης Τεννές αναφέρθηκε στον υποβιβασμό του Απόλλωνα Σμύρνης, από την Super League 1 ενώ υπογράμμισε χαρακτηριστικά στην κάμερα της NOVA ότι θα υπάρξουν εξελίξεις στο σύλλογο.
video
Ο Αρούνα Ντάουντα ισοφαρίζει το σκορ σε 2-2 στην Τρίπολη έπειτα από εκτέλεση κόρνερ και καρφωτή κεφαλιά! Μια μικρή δικαίωση για την "ελαφρά ταξιαρχία" που προσπαθεί να αποχαιρετήσει με αξιοπρέπεια τη Σούπερ Λίγκα
video
Δεν πρόλαβε ο Απόλλωνας να χαρεί το γκολ της ισοφάρισης καθώς πέντε λεπτά αργότερα, στο 74' ο Ιγκλέσιας έδωσε εκ νέου προβάδισμα στους Αρκάδες σκοράροντας μετά από δύο χρόνια και 4,5 μήνες σε ματς πρωταθλήματος!
video
Ο Απόλλωνας προσπάθησε να αντιδράσει μετά το γκολ που δέχθηκε και μετά το 55ο λεπτό ανέλαβε περισσότερες πρωτοβουλίες στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης". Στο 69ο λεπτό έπειτα από σέντρα του Μπαξεβανίδη, ο Τσιλούλης με θεαματικό μονκόματο βολέ από το ύψος του πέναλτι έκανε το 1-1